Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha kishíján elájultam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha kishíján elájultam?

Figyelt kérdés

A párom meg a legjobb barátja kitalálták, hogy menjünk le a tóhoz biciklivel (10km).

Sajnos kiskorom óta gyógyíthatatlan szívbetegségem van, valamint fontos ásványi anyagok nagy mennyiségben hiányoznak a szervezetemböl. Pár éve kórházban is voltam miatta, és utána egy hónapig nem járhattam suliba.

Még a kapcsolatunk elején közöltem vele a helyzetet, azt mondta, vállalja.

Mivel mindkét srác sportol, nekik meg se kottyan 31 fokban, víz és pihenés nélkül biciklizni.

Én egy pontnál éreztem, hogy rosszul vagyok, de nem törödtem vele, mert leszólnának, ha megállnék. 5 perc múlva azonban elöször elvesztettem a hallásom, a látásom, majd kishíján az öntudatom is. Mivel már ismerem ezeket a tüneteket, megálltam, mielött elájulok.

(Nagyobb fizikai vagy lelki megterhelés esetén mindig ez történik).

Persze a srácok most utálnak. A párom barátja kiakadt és lelépett, a párom meg nem beszél velem, azt leszámítva, hogy megmondta, hogy elveszi a telefonom, nehogy túlterheljen a pötyögtetés, és elvesszem az eszméletem. Irónia a köbön.

Megmondta, hogy soha többet sehová nem visznek magukkal, inkább a srác barátnöjét viszik, aki szintén sportos, és úgy teker le 100km-et, hogy még csak meg sem izzad.


Olyan szerencsétlennek érzem magam :(


20l


2014. júl. 6. 17:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
ez egy bunkó paraszt :S
2014. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
A lányok a bunkó pasikat szeretik vol. 5341
2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Te egy ilyen sráccal jársz? Komolyan sajnállak :S
2014. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Csodálatos barátot választottál magadnak.
2014. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Költőnő? ***** válasza:
88%
mkettő t@hó paraszt.
2014. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, hogy ezentúl az ágyban is a haver csaján kell osztozniuk.
2014. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Didiiayer ***** válasza:
83%
Dehogy ciki, viszont nekik nagyon nem így kellett volna erre reagálni. Nem tudom mennyi idősek, de ez nem éppen egy felnőttes viselkedés részükről. Nehogy még te érezd magad rosszul ez miatt, és inkább neked kéne kiakadnod, hogy figyelembe se veszik a helyzeted. Szóba sem állnék velük ezek után.
2014. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

Ez kamu!

Unatkozik a kėrdezö.

2014. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
Ez nem kamu. Ismerem a kérdezőt és tényleg van ilyen problémája. A párját is ismerem és el lehet róla képzelni ezt a reakciót.
2014. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tahó "barátod" van, én a helyedben dobnám. 21/F
2014. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!