Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Ma a kirándulásból arra értem haza hogy a barátnőm húga írt hogy ne keresem a bartánőm mert szakít velem már a múlt héten is úgy volt de akkor helyre hoztam.Az ok a környezetében a bizalmatlanság és fáj hogy egy esélyt nem adtak hogy be bizonyitsam hogy nem vagyok olyan mint a fiúk nagy része de ma hát a húga kérése fogadot a barátnőmet meg már több napja nem bírom elérni tegnap írt egy smst de egy ötletemre kérdezet rá ma már megint nem bírom elérni mert csak hangposta.Tudnátok valami ötletet hogy hogyan dolgozam fel az egészet mert nagyon össze vagyok zavarodva
2014. júl. 6. 20:09
 1/2 Maximas ***** válasza:
Ez ehhez azért nagy pofátlanság meg gerinctelenség kell, hogy nem személyesen szakítson veled...Ezt valahogy meg kéne beszélni nem az, hogy ő most szakít ezért meg azért. Próbáld meg hívni más telefonszámon, vagy talán beszéj a szüleivel ha ismered őket (márpedig lehet kéne)
2014. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat soha nem taliztunk mert nem engedték
2014. júl. 6. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!