Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, idegesítene, ha a barátnőtök nagyon sokat foglalkozna a külsejével?

Figyelt kérdés

Nem vagyok mű, sőt! A természetes állapotomból akarom kihozni a legtöbbet, így nincs műkörmöm, nen festem a hajam, nem szoláriumozom. Sminkelni is ritkán sminkelek, de szeretem a sminkcuccokat, vásárolni is szeretek, bár ez nálam inkább hosszas nézelődést jelent, aminek a végén TALÁN hosszas összegzés után beszerzek egy új darabot.

A testem ápolásáva is sokat foglalkozom, napi szinten mindenféle krém, testradír, pakolás. Legtöbbször magam keverem ki őket.

Ettől felszínes lennék? Úgy érzem, nekem ez egy hobbi. Szeretek kísérletezni.


2014. júl. 6. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Én csak szimplán megkérdezném tőle, hogy kinek akar tetszeni.

A külső és a kisugárzás alapján érez szimpátiát a legtöbb ember egymás iránt, de nem emiatt szeretjük meg a másikat. Ha meg már megszerettük, a külső nem olyan lényeges (pl.: egyszer úgyis mindenki megöregszik).


26/F

2014. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Csak ne menj át barbiba, de ahogy írtad, inkább a természetességre hajlasz, ami a legjobb.
2014. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a természetesség rovására, legjobb érzés, ha azzal a gondolattal hatolhatok bele, hogy jól előkészítette magát értem:D Mint amikor eléd raknak egy gondosan elkészített süteményt.
2014. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A lelkem ápolására is fordítok időt természetesen. Azért is törekszem a természetességre, hogy ezt később is fenn tudjam tartani. Póthajjal tönkretenném az eredeti hajam, így inkább a sajátom ápolására törekszem.

Mindenkinek szeretnék tetszeni, de nem görcsölök rajta. Csak szeretném kihozni magamból a legtöbbet, ép testben ép lélek, zsíros hajjal, gyűrött, kinyúlt ruhában én sem érzem jól magam.

2014. júl. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!