Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemnek felajánlottam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek felajánlottam hogy szexeljünk és összevesztünk mert felkaptam a vizet rá de igaza volt azóta nem beszéltünk. Egy közös barátunkat megkedveltem mint barátot akkor illene békejobbot nyújtanom az exem felé?

Figyelt kérdés
2 ève szakítottunk igazi elsö szerelem volt veszekedéssel szenvedéllyel akkoriban nagyon hisztis voltam és a barátom dühèben megcsalt és vége lett, de nem tudtam azóta se elfelejteni van hogy elötör az emlèke soha se èreztem hasonlót azóta csak vele ... Néha írogattam neki válaszolt de nem túlzottan lelkesen aztán mikor belefáradtam a haverjával összebarátkoztunk elmentünk meccsre és ö is ott volt èlöben teljesen más milyen volt mint aki èrezne is valamit másnap be is jelölt de nem keresett mindig èn irogattam ... Aztán nagyon sokat ittam egyik este és barátnömnek már kètségbeesetten kèrtem segítsen valahogy azt mondta klinikai eset vagyok ès azt tanácsolta hogy írjak rá hogy akar e velem szexelni ha elhord minden idiotának megjön vègre az eszem mert azóta hogy szakított velem sose küldött el jó ötletnek találtam belementem erre visszaírt mèg hajnalba hogy benne van ha semmi èrzelemnem lesz benne és nem problèmázok mindenen meg náluk biztos nem mehetünk èn megkiakadtam úgy èrtettem mint akit nem tisztel tudom idiótaság volt azóta verem a fejemet a falba nagyon csùnyán elküldtem és most büntudatom van mert a legjobb haverja olyan jó ember mondtam is neki azt mondta nem zavarja és nem akarom hogy akadály lenne a mùltbéli hibáim nagyon kinos lenne megkeresni és bèkejobbot nyujtani neki? Tudom hogy iszonyatosan helyesírással írtam ezeket de sajnos tùl zaklatott vagyok hogy ezzel foglalkozzak elnézést :/ Igyekszem helyrehozni a hibáimat és semmi galibát keverni mit tanácsoltok? Elöre is köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 7. 04:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lewis Hamilton szerint ezzel a kieséssel megtörhet Nico Rosberg Monacói Nagydíj óta tartó lendülete, és új fejezet kezdődhet a 2014-es F1-es világbajnokságban. Rosberg úgy érezte, a kieséséig kézben tartja a futamot. Sebastian Vettel és Fernando Alonso a leintés után is úgy gondolta, a másik többször is szabálytalankodott kettejük 5. helyért vívott csatája során, bár Alonso elismerte, nem bírta volna végig maga mögött tartani a németet, aki utólag szintén csak mosolygott a történteken. Nem forog veszélyben Kimi Räikkönen indulása a Német Nagydíjon.
2014. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
További három szerződést kell még megkötni a paksi atomerőmű bővítésének megkezdéséhez az orosz féllel, ezek nagyobbrészt technikai jellegű megállapodások lesznek - mondta Aszódi Attila kormánybiztos a Népszavának.Az egyik szerződés az új erőmű tervezésére, megépítésére és üzembe helyezésére vonatkozik majd, emellett külön egyezményt kell kötni a nukleáris fűtőanyag szállításáról, illetve a kiégett kazetták kezeléséről. Ugyanakkor megállapodás készül az újonnan elkészült blokkok üzemeltetéséről, a létesítmény majdani karbantartásáról is.
2014. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megszökött elrablóitól Nigériában 63 nő és lány, akit csaknem két hete hurcoltak el feltehetőleg a Boko Haram szélsőséges iszlamista csoport fegyveresei – közölték vasárnap biztonsági források.

Az áldozatokat az ország északkeleti részén lévő Borno államban, Kummabza faluban tartották fogva több napon át. A támadó fegyveresek legalább négy embert megöltek, és 68 nőt, illetve lányt vittek magukkal. Egy tisztségviselő szerint hároméves kislányok is voltak az elraboltak között.

2014. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Agyvérzésre és szívrohamra hajlamosító génhibát fedeztek fel angol kutatók, akik a témában készült legnagyobb elemzést végezték.


Kapcsolódó írásaink

Maláj gép: a fekete doboz sem tud mindent

Az influenza elleni védőoltás csökkentheti az agyi érkatasztrófa kockázatát

Egyre fiatalabbakat sújt az agyvérzés

Az agyvérzés és a szívroham legnagyobb kockázatának változatlanul az életmód: mindenekelőtt a dohányzás és a kevés mozgás bizonyul. A feltárt génhiba a legtöbb agyvérzést és szívrohamot okozó vérrögök képződését segítheti elő – idézi a BBC hírportálja a PLoS ONE tudományos lapban megjelent tanulmányt. A tudósok remélik, hogy genetikai teszttel a jövőben azonosítható lesz, kiknél növeli a kardiológiai betegségek kockázatát a génhiba – számolt be róla a Híradó.hu.



A londoni King's College kutatói több mint 80 tanulmányt tekintettek át, mintegy 50 ezer ember adatait elemezték belőlük. Kiderítették, hogy a PIA2 jelű gént hordozóknál nagyobb volt a kockázata az érelzáródás okozta agyvérzésnek, mint azoknál, akiknél a gén nem volt jelen. Számításaik szerint a gén 10-15 százalékkal növeli az agyvérzés valószínűségét.


A növekedés jelentősége azonban attól függ, mekkora az egyén életmódjából fakadó kockázat, amit olyan tényezők befolyásolnak, mint a dohányzás, a táplálkozás, a testsúly és a mozgás – olvasható a tanulmányban. Akik két ilyen gént is hordoznak, azoknál a kiinduló, az életmódból fakadó kockázat akár 70 százalékkal is növekedhet.


Ugyanebben a lapban jelent meg egy másik tanulmány, mely kimutatta, hogy a 45 évnél fiatalabbaknál a PIA2 gén a szívroham nagyobb kockázatával is összefügg. Úgy tűnik, a hibás gén a trombocita véralkotók fehérjéivel (glikoprotein IIIa) áll kapcsolatban. Ezek a lemezkék a természetes véralvadásban vesznek részt, hogy sérülés esetén elállítsák a vérzést. A kutatók szerint a hibás gén túlműködésre sarkallhatja őket.



Nyertem! :)

2014. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

trollok <3 XDDDDD


Kérdező, te most tulajdonképpen mit is akarsz? Mert nem értek semmit.

2014. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutya évente kétszer ivarzik, egy TAVASZI és egy ŐSZI időszakban.

Ha a gazdi nem vigyáz, jó eséllyel 2 hónap múlva megszülethetnek a nem várt kiskutyák.


A két ivarzás között (ha elmarad a vemhesülés) az ivarszervek nyugalmi periódusban vannak. A szukák ivarérését jelző első tüzelése általában 6-12 hónapos korukra tehető. Ezt nagyban befolyásolhatja a fajtára jellemző testméret illetve az évszak is. A kutyák többségénél február-március ill. augusztus-október között számíthatunk rá, de az éghajlati viszonyok és a mesterséges fény miatt az év egyéb szakaszában is előfordulhat.

Amennyiben ivartalaníttatni szeretnénk kedvencünket érdemes még az első tüzelés előtt megtenni, mert így az ösztrogén indukálta daganatos megbetegedések előfordulásának valószínűsége szinte nullára csökkenthető.


A tüzelés általában 21 napig tart. A nemi szerv megduzzad és sötétvörös-véres váladék ürül belőle, de a kanok közeledését az első 7-10 napban még elutasítják. A petesejt leválása az első vércsepp megjelenésétől számított 10-14 nap közé tehető, de az ovuláció bekövetkezhet korábban vagy egész későn a 18 nap körül is.A tüzelés elhúzódásáról akkor beszélünk, ha még 25 napnál tovább is jelentős mennyiségű véres váladék ürül a hüvelyből.

2014. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!