Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a lánynak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lánynak vagy a fiúnak illik fizetni egy párkapcsolatban a telefon számlát? Ebből adódó problémám lent.

Figyelt kérdés

A napokban azon vesztünk össze a barátommal, mert megkértem, hogy fizessen bele a telefonszámlámba 1000 ft-ot, erre megkaptam, hogy én egy "PÉNZÉHES K .R VA" vagyok. Röviden annyi, hogy egy díjcsomagban vagyunk, melynek az alapdíja 2200 ft, amit eddig 10 hónapon keresztül én fizettem, jobban mondva a szüleim, mert én még tanulok, ő pedig dolgozik. Eddig nem említettem neki, de most úgy éreztem ideje...

Nem értem miért olyan nagy probléma az...nem is azt kértem, hogy a telefonszámla egészét fizesse ki...

Nekem alapvetően van egy nem előfizetéses telefonom is, amit addig használtam, míg nem voltam vele (jobban mondva még azt is használom, de arra max. félévente töltök annyit, mint amennyit erre az előfizetésre havonta). Nekem ez az előfizetéses telefon nem létszükséglet, csak azért van, hogy tudjak vele bármikor és bármennyit beszélni, szóval közös érdek, nem csak az én érdekem, hogy legyen.

Amikor összevesztem, behívtam anyát, és a barátom azt mondta neki is, hogy "mi jobban ki tudjuk fizetni, mint ő..." (Amit szintén kétlek...)

L20 és F26


2014. júl. 7. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tényleg azt mondta h pénzéhes kva vagy én a helyedben felképeltem volna és otthagyom, és én még laza vagyok és ha poénból mondanak csúnya szavakat rám csak nevetek, de ha komolyan gondolta akkor dobd ki
2014. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki szépen fizeti a sajátját. Ő is hív téged te is őt. Ennyi. Azért persze emiatt még nem kellett volna le k-znia, tapló lehet az illető.
2014. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem van egy saját telefonom, amit évek óta használok... én ezt a telefont csak arra használom kb., hogy őt hívjam...és a 2200 az alapdíj, +300-400 ft-okat szoktam rábeszélni, de azt soha nem várnám el, hogy ő kifizesse, sőt még azt se vártam el, hogy az egészet ő fizesse... Csak szerintem nem csak az én érdekem, hogy tudjunk beszélni.
2014. júl. 7. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérte, hogy legyen külön telód amiről őt tudod hívni gyakrabban? Ha igen akkor jogosan kérted.
2014. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Csak szerintem nem csak az én érdekem, hogy tudjunk beszélni."


Miért, neked nem érdeked vele beszélni? Amúgy meg a hívás díja annál keletkezik aki hív ergó van valami mondandója nem?


Itt szerintem nagyobb gond van mint nyamvadt 1000 Ft.

2014. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogosan mondtad neki hogy igenis fizessen bele ha ez közös!Ő sem várhatja el tőled hogy az egészet ki fizesd ha pedig nem tudja fizetni akkor miért vagytok egy díjcsomagban?Az lenne az észszerűbb ha mindketten külön csomagban lennétek és így nem lenne belőle vita!Mindig azt nézd neked mi a jó és ne azt hogy neki mert nem biztos hogy megérdemli!
2014. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő intézte el, mert amíg nem volt ez, addig mindenféle kedvezmény nélkül beszéltünk, és az kissé költséges volt...
2014. júl. 7. 18:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Ő előfizetéses volt eddig is, benne van egy díjcsomagba, én csak úgy tudtam belépni, hogy lett egy másik telefonom, ami előfizetéses és én is fizetem az alapdíjat, így "ingyen" beszélünk. Vagyis hát ő...

Csak az a dühítő, hogy ki volt akadva havi 1000 ft-on, de az nem baj, ha őt a haverok megcsörgetik, hogy hívja vissza...vissza hívja... az nem baj, hogy ő kölcsönadja másnak a telefonját, hogy beszélhessen róla, meg másnak nincs pénz a telefonján, ezért az ő telefonjáról írkál sms-eket...

2014. júl. 7. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Most én nem értem ezt a csomagot. Ha ez egy olyan csomag, hogy te fizetsz 2200-at ás ingyen telefonálsz, de neki másik csomagja van, amit ő használ akkor minek fizetne a tiédbe? Ekkora baromságot sem hallottam még.


Meg behívtad anyukádat? Jó hogy nem állítottátok szerencsétlent sarokba. Ettől függetlenül ő is bunkó, de baromi gyerekek vagytok még.

2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyen számotok van? 20-as 30-as? vagy mi? ha T-mobilos vagy akkor van olyan csomag hogy családbarát!havi 100 órát beszélhettek és mindkettőtöknek kell fizetnie 960 Ft-ot!szerintem ez nem összeg és ennyit meg amúgy sem beszéltek! de ezt csak egymás közt tudjátok használni!
2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!