Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor választanom kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor választanom kell "pasim" és a legjobb barátnőm között?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet hogy ősztől én, a legjobb barátnőm akivel 3 éves korunk óta ismerjük egymást ( és tényleg nagyon jóba vagyunk) és a "pasim" ( azért irom idézőjelbe mert: most ugy-e 19 éves vagyok ő 20(de 1 évvel később jött egyetemre)és 16 éves korom óta ismerjük egymást és szeretjük is is(kb. 1.5 éve), elméletileg sosem lett kimondva hogy mikortól járunk, de ahányszor találkozunk mindig csókkal illessük egymást, eddig 2x smároltunk (tudom hogy ez nem valami sok de nekünk nem is ez számit) rengeteget beszélünk és találkozunk, és az érzelmeink is erősek egymás iránt (egyébként ő az első fium) :D, felköltözünk Pestre egy 2 szobás garzon lakásba mivel egyetemre megyünk, és egyszerüen nem tudom mit tegyek : aludjak a barátommal az egyik szobába ahol 1 drb. 2 személyes ágy van, vagy aludjak a másik szobába a barátnőmmel ahol 2drb. 1 személyes ágy van. Tudom hogy mindkettőjük az mondaná hogy: nyugodtan legyek a másikkal de azért azt is tudom hogy egyiket sem akarom "egyedül" hagyni ( A barátnőm nagyonn érzelgős, és ha valami bántja velem kapcsolatba azt ugy sem mondja, csak örül a boldogságomnak. A fiu pedig nagyon jószivű, és kedves, és ő már rengeteg áldozatot hozott a kapcsolatunkért( inkább ő alkalmazkodik hozzám, mint én ő hozzá) Tudom hogy ez hülyén hangzik de nem tudom mit csináljak !!!

2014. júl. 7. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha ilyen komoly a probléma akkor hívd össze őket, és mond meg neki, ha fej, akkor barátnő, ha írás akkor a pasi.

És előrángatsz egy húszforintost a zsebedből...

2014. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kérdés, egyértelműen a pasival aludj, a barátnőddel majd csapsz néha egy csajos estét, szerintem ezen még meg sem lepődhet hogy a barátoddal akarsz aludni és nem pedig egy szobában a barátnőddel
2014. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aludjatok mindhárman a 2 személyes ágyban, a másik szobát meg adjátok ki valakinek :D
2014. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "pasiddal"... aztán néha a barátnőddel is .. egyszer itt, egyszer ott :D
2014. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy nevetséges de már arra én is gondoltam hogy egyszerüen pénzfeldobással fogom eldönteni :P Az az igazság hogy erről még eggyikőjükkel sem beszéltem, de a barátnőmnek már biztos eszébe jutott már, csak nem mondja mert tudja hogy ezzel én is bajban vagyok... ( mert amikor a költözködésről meg az ottlakásról beszélünk néha olyan eröltetett a hangulat, azért mindeketten izgulunk) A 3. válaszolónak pedig : bocs de nem ilyesfajta megoldásra gondoltam :P A 4. válaszolának na erre én is gondoltam de aztán rájöttem hogy csak saját magamnak csinálnék tennivalót és gondot. És válaszolva a 2.-nak is őszintén bevallom hogy legtitkoltabb gondolataimban mindig arról ábrándoztam hogy a fiuval alugyak. Mert az olyan...egyszerüen kimondhatatlanul jó lenne. ( még sosem aludtunk eggyütt, ugyan lett volna rá 1x lehetőség de akkor a barátokat válaszottam,ezt ő megértette ) Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 7. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A "pasiddal" 1,5 éve jártok elviekben. És még nem aludtatok együtt. Akkor most már lehetne kicsit magasabb szintre emelni a kapcsolatot és együtt aludni.
2014. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy lakásban lesztek, szóval szerintem lényegtelen, hogy kivel leszel. Azt hittem koli szobákról van szó, mert nem olvastam el figyelmesen. Aludj a barátoddal akkor, mert úgy mégis természetesebb, és keressetek valakit, akivel a lány is jól kijön majd. Amúgy szerintem az alapvető probléma, hogy hárman költöztök össze. Nincs egy negyedik ismerősötök, akit mindhárman/ a barátnőddel mindketten kedveltek?
2014. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az hogy keressünk még egy negyedik személyt is persze nem rossz ötlet csak az a baj hogy mi mindhárman Erdélyből vagyunk ( és már ez is elég nagy "szerencse" hogy 3 igy össze tudtuk hozni) Persze mi nem csak ketten vagyunk barátok(a lánnyal) hanem a barátái körünk kb olyan 7-8 fős társaság de most mindenki mársfele megy, sajnos. És mi 3-an ugyanazon faluból vagyunk . És az hogy egy idegennel lakjuk együtt attól kicsit óckodunk, mert egyébként nem lenne rá "szükség" mert a lakást nagyon olcsón kaptuk meg, +még mindhármunk szülei is támogatnak. Tehát az anyagiakkal nincsenek gondok, s ezért a 4.személy kérdéset már ugymond elvetettük. De azért köszönöm a válaszod :)
2014. júl. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!