Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom aki egy lány. És nagyon szeretem. De eddig nem mondtam neki. De nem tudom mit csináljak. Mert ha megmondom neki lehet hogy tönkre tehetem a barátságunkat. Lehet jobb lenne elfelejtenem hogy akár a barátnőm legyen.

Vagy ilyen korba még ne gondoljak a barátnő szerzésre.


14/F



2014. júl. 8. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozd fel neki finoman a témát. Kérdezd meg töle, hogy szerinte fiú lány baráti kapcsolatból lehet e szerelem.Ha meg szint vallasz és ezért megharagszik,akkor nem igaz barát.Ha kosarat kapsz utánna valószinü,hogy ritkábban fogtok találkozni addig mig magadban nem tudod elrendezni az érzéseid.
2014. júl. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2014. júl. 8. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!