Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen kimutatott de létező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen kimutatott de létező érzelmek van ilyen? Tényleg szeret? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Körülbelül 2 hónapja vagyok együtt jelenlegi párommal akivel minden olyan nagyon jól indult (túl szép volt h igaz legyen :)) Ő tipikusan az a pasi aki ridegnek és keménynek mutatja magát. Még is már elég hamar talán az első hétben azt mondta valami különlegeset érez irántam és h ő is furcsálja mert hogy ilyen hamar nem szokott ez előfordulni vele. Így tényleg minden jól indult és én is különlegesnek és szerelmesnek éreztem magam elég hamar. Viszont most olyan problémám van h egyre inkább azt érzem h nem nagyon mutatja ki felém az h szeret. Monda is hogy nehezen megy neki. Mármint mondani mondja elég sokszor de nem érzem. Például ilyen gondok vannak h nem szeret csókolózni puszizkodni pedig én nagyon, ez kicsit rosszul esik mert magamra veszem, persze azt mondja ne tegyem mert nem miattam van csak nem szereti. Aztán már majdnem szakítás lett a vége a napokban mert én úgy érzem mint hogy ha régóta együtt lennénk és a kapcsolat végét járnánk (kevés az érintés ölelés csók, vágyom rá) majd közölte h ő is ezt érzi. Én azért mert nem kapok elég törődést, figyelmet szeretetet. Ő meg azért mert véleménye szerint lelkiismeret furdalást csinálok neki abból ha neki más dolga van, ha a haverjait választja helyettem (heti egyszer találkozunk amúgy minden este későig haverokkal van de soha nem szóltam neki ezért, olyan volt h megígért nekem valamit de nem engem választott, azt szóvá tettem) Illetve azért h ne távolodjak el tőle próbáltam rá utalni h nem érzem h szeret...nem hisztizve de állítólag hisztizek (pedig tényleg nem jellemző rám és nem is szoktam, nem követeltem tőle soha semmit). a lényeg h megbeszéltük és azt mondta nem akarja h vége legyen, csak nem bírja ha korlátozzák (de nem tettem meg most is állítom) megszokta h azt csinál amit akar, szerinte még nem képes kompromisszumokra nem bírja ragaszkodást és h néha úgy érzi kiégett..Szerintetek helyre lehet hozni még a kapcsolatot? Valakinek hasonló tapasztalat? 25 L

2014. júl. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs,de ez egy bal...sz.Ilyen nincs!Ha szeret akkor igenis megpuszil és megölel.Kiégett?!Huszonévesen?Hagyjuk már!Olcsó kifogások.A haverokkal jobban elvan,nincs szüksége rád.Mondani bármit lehet,ha nem érzed akkor nincs is szerelem.
2014. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi az orrodnál fogva vezet.

Az a kérdés, hogy te ezt akarod-e neki hagyni, és a lábtörlője lenni, vagy nem.

Ha nem, akkor nem lehet helyrehozni. Ha hagyod, akkor csak annyit kell tenned, hogy befogod a pici szádat, és minden úgy lesz, ahogy ő akarja. Ne legyen se véleményed, se problémád, se semmid. Csak egy bábu legyél, aki úgy mozog, ahogy ő mozgatja.


30/n

2014. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez szalmalángnak tűnik. Fellobbant, aztán kialudt. :(
2014. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hm...szóval szerintetek is bukta a dolog? :( Köszönöm a kommenteket!
2014. júl. 11. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg elég furcsa - egy fiatal srác, aki ennyire érzelemszegény...még ha negyvenes lenne, aki sokszor csalódott...

Szerintem adj neki még egy-két hónap kifutást. Vizsgáld meg az érzelmeidet? Te őszintén, szerelemmel szereted őt? Mi fogott meg benne? El tudod fogadni hogy hűvösebb személyiség? Mert csak akkor érdemes továbbra is foglalkoznod vele.

Még nem írnám le a kapcsolatot, van, akinél több hónapba telik a szerelem kialakulása, lehet, idő kell neki.

De ha hosszabb idő elteltével nem látsz változást, akkor sajnos el kell engedni a saját érdekedben. Ha valóban szeret, akkor úgy is visszatér hozzád - ha nem, sosem volt a tiéd.

2014. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!