Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, Ti mit csináltok a nyáron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, Ti mit csináltok a nyáron?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon vártuk a nyarat, mert együtt akartunk lenni (ő is), így most szünet nélkül együtt vagyunk. A barátaimmal, családommal nem szeret kimozdulni, a plázákat nem szereti és sokszor voltunk moziban, fürdőben kevesebbet. Sokat mondja hogy velem akar lenni, szerintem mégis nagyon unja. Kicsit rosszul esik, de szerintem Neki ez a nyár egy nagyon semmilyen nyárként marad meg, míg én nagyon boldog vagyok hogy Vele lehetek, még ha csak itthon is. Mit csináljak, hova lehet menni? Nem bulizós típus, ahogy én sem.
2014. júl. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
éjjel-nappal LAN party
2014. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát strandon, fesztiválokon, nyaralásokon kívül nem sok mindent lehet csinálni...
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor szoktunk menni kicsit túrázgatni a hegyekben. Elmegyünk sétálni a közeli erdőbe. Ha meg itthon, akkor kifekszünk a fa alá és beszélgetünk!:)
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi pl. sokat biciklizünk, tervezünk egy balatonkerülő biciklitúrát is. Vagy csak ugorjatok le simán kettesben a balcsira, vannak olcsó szállások is.
2014. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Ezeknek a legtöbbjét már csináltuk, de haszbosak a válaszok, zöldkéz :3
2014. júl. 9. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
#2: már szinte röfögünk a vicceiden XD
2014. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Esetleg (amikor épp nincs dögmeleg) süssetek együtt valami finomat, vagy főzzetek, jó móka együtt sütni-főzni. Vagy ha épp nagyon meleg van, csináljatok finom turmixokat, fagyit otthon.


Hallgassatok zenéket, sétáljatok nagyokat, beszélgessetek, ha van valami aktuális program a környéketeken, menjetek el pl. kiállítás, színház, koncert, kiránduljatok stb.

2014. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!