Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gazdag pasi képes arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag pasi képes arra, hogy szerelmes legyen egy szó szerint csóró lányba?

Figyelt kérdés

Van apámnak egy haverja. Nem megijedni, apámnak is bőven a fia lehetne :) Nos, ugye születésemtől fogva ismerem a srácot, mert, bár van ezer haverja, mégis apám az egyetlen, akiben maximálisan megbízik, és gyakran felkeresi olyan ügyek miatt, amit ő (pl nyelvtudás hiányában) nem tud elvégezni, de apám igen. Így sokszor van nálunk, és hát ugye a két évtized alatt lettünk annyira jóban, hogy mindig elhülyéskedünk, és őszintén is tudunk beszélgetni. Zavart vagyok a társaságában, így nem nézek túl gyakran a szemébe, mert elolvadnék :)

A legutóbb, amikor itt volt nálunk, véletlenül összeakadt a tekintetünk, és csak úgy megölelt, jó szorosan. Aztán eltelt egy kis idő, és amikor apámmal beszélgettek, és én odaálltam melléjük, akkor is ugyanolyan szorosan megölelt. Nem tudtam mire vélni ezeket az érzelmi kitöréseket. Maga a pasi iszonyat gazdag, anyuci megteremtett neki mindent, a "kisfiú" meg éli világát, ilyen-olyan szállodái vannak, szórakozóhelyből szintén nem is egy. Évente több alkalommal más autói vannak, mindnek az ára túl van a tízmillión (használtan is), és nem is akármilyen luxusautókról beszélek. Nem, nem a pénze érdekel, mielőtt valaki azt hinné. Bőven eléldegéltem eddig is az én kis szegénységemben, nem érdekel, ki hogyan rázza a rongyot, stb. Mindenesetre a legutóbbi alkalommal beszélgettem a sráccal, és szóba került a pénz. Azt mondta, a pénz nem minden. Nem értem, akkor miért hajkurássza annyira? Valahol lehet igaza van, mert ebbe a házba bármikor szívesen teszi be a lábát, nem érdekli, ha én, a falusi csóró kislány beleül a luxuskocsijába, a legjobb barátja az apám. És azok az ölelgetések... meg egyszer megfogta a kezemet, ezt még ki is hagytam. Úgy veszem észre, mintha keresné az alkalmat, hogy megérintsen. De miért pont én kellenék neki? Ezerszer gazdagabbat, szebbet, jobbat kaphatna. Műkörmös, szolis lányokat, nem pedig olyat, aki a kertben dolgozva tölti a mindennapjait, meg aki a szalma közt alszik délutánonként, vagy épp a jószágot almozza ki. Valahogy nem értem a srácot. Én nem tudnám viszonozni azt, amit ő adna nekem. Teljesen cikinek érezném azt is, ha esetleg fizetne nekem ezt-azt, vagy bármi. Én meg tudnám neki adni azt, amire egy átlag embernek szüksége van. De ugye ő nem az a tipikus átlag pasi. Szó szerint a két véglet vagyunk. Azt nem hiszem, hogy szórakozni akarna, mert az apám bizalmát gondolom, nem akarná elveszíteni. Másrészt meg már bőven abban a korban van, amikor ideje lenne családot alapítani. Anyám szerint ő boldogan elvan a pénzével és csak "arra" kellenek neki a lányok. AZOK a lányok lehet. De akkor engem miért "nézett ki magának"? Már ha igaz ez. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Ne haragudjatok a szétszórt szövegemért, de annyira elvesztettem a fonalat a saját történetemben, hogy nem tudom, mit hogyan írjak.

Van valami véleményetek, esetleg hasonló tapasztalatotok?



2014. júl. 9. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez is egy karrierút...
2014. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben kérlek?
2014. júl. 9. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod margit
2014. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a srácnak, a pénz nem minden. Egyébként ha valaki üzletileg eljut egy szintre, utána már elég nehéz elcsódósodni.
2014. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Lehet h tetszel neki.

De ha ilyen nagy gondokkal kuszkodsz h nem erzed magad hozzavalonak add at nekunk:D szivesen megosztozunk 2-en a baratnommel rajta.

Vagy lepj ne legyel felos es add tudtara a dolgokat h veled mit lehet es mit nem te mit akarsz es o mit akar tolef. Ilyen egyszeru

2014. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem adom :DD

Egyébként kezdeményezni sem merek annyira, mert... szóval bebeszélem magamnak, hogy "ESZEDBE NE JUSSON BELESZERETNI"!!!! Félek tőle... leginkább attól, hogy annyira hihetetlen, hogy pont én lennék az, akit ő párjául választ. Miért pont én?

2014. júl. 9. 22:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne képes?

Főleg, ha érzi, hogy te nem a pénzéért vagy/lennél vele.

2014. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak éppen sosem ír rám, csak amikor itt van, akkor beszélünk. Bezzeg ha valami szerelmetes szép idézetet kiírok, rögtön tetszik neki, de h egyszer is írjon.....
2014. júl. 11. 15:52
 9/14 anonim válasza:

Na idefigyelj... Láttad már az Aladdint? na ez pont az csak forditva xD

Szoval... ölelget, megfogja a kezed... sztem bejössz neki :D azt tanácsolnám h probálj megbizonyosodni h nem csak szexre kellesz neki. Mondjuk egy kép sokat segitene nekem/nekünk... szval egyenlőre ennyi. Bye :D 14/F

2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Minek neked ehhez kép? :D

Egyébként egyszer csókolóztunk, az utóbbi napokban..

2014. júl. 31. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!