Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobjam, vagy adjak 1esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobjam, vagy adjak 1esélyt? HELP! 16/L

Figyelt kérdés

6honapja ismerjük egymást és én nagyon szeretem őt......interneten ismerkedtünk, es nagyon egymásba estünk már az elején....

De ez ugy volt, hogy februar elején issmertük meg egymást, és csak egy hete talalkoztunk először....első látásra egymásba estünk és 3x 10percig csak smároltunk :$

Soha se voltam boldogabb mint akkor és ő is kifejezte h imád és nem akar soha elvesziteni :$


ÉS most jön a szomoru része......tegnap megcsokolt egy másik csajt :‘(

A kapcsolatunk mélyponton volt, mert a

szüleim el akartak minket tiltani egymástól :(

En kész lettem volna megszökni hozzá.......de ezzel amit tett, összetörte a szivem :‘(

Nagyon sokat könyörög hogy fogadjam vissza mert ő engem szeret, csak hülye volt és többet nem tesz ilyet :$ én nem tudok ezek után ugyanugy nézni rá :// de szeretem még mindig :‘( és nem tudom, hogy mit tegyek :‘(

Kerlek segitsetek! :‘( :‘(

A fiu 18/f én pedig 16/L


2014. júl. 11. 01:16
 1/9 C0r3 ***** válasza:
Lődd fejbe magad plz. El se hiszem mennyi hiú ember van.
2014. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ilyet írok de ő nem szeret igazán akkor nem csókolózna mással nyilván több csajt is tetszik neki és próbál azok közül minél többet megkapni
2014. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd vissza szegényt!
2014. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd. Dobd ki. Ha úgy gondolod pótlékként a helyed, ha épp nincs kivel kavarni, akkor maradj vele.
2014. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a helyedben lapátra tenném és örökre elfelejteném! szerintem csak szórakozott veled végig, amikor a neten ismerkedtetek biztos csókolgatott (és kitudja még mit csinált velük) más lányokat is! nem érdemli meg, hogy szeresd!
2014. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! még gondolkozok, hogy mi lesz a helyes döntés!
2014. júl. 11. 01:25
 7/9 anonim ***** válasza:
csak játszik veled... 6 hónapig csak rád várt ki ha másik csajt is megcsókolt... felejtsd el minél hhamarabb
2014. júl. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 C0r3 ***** válasza:
Szerintem a headshot lesz a helyes döntés. De rád bízom.
2014. júl. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"én nem tudok ezek után ugyanúgy nézni rá"

No figyi, ha nem tudsz ugyanúgy tekinteni rá, mint eddig, akkor dobd ki, mert ebből már a jóisten sem tud jól működő párkapcsolatot csinálni.

Naivan feltételezve, hogy eddig őszinte volt a gyerek, nekem az gondom ezzel a helyzettel, hogy ha ennyi kis probléma elég volt ahhoz, hogy másik csaj karjaiba meneküljön, mit csinál akkor, ha tényleg nagy gáz van? Normális férfiember hasonló helyzetben legalább virtuálisan fogja a kezed, próbál érzelmileg támogatni és veled közösen megoldást keresni a problémára.


Bármilyen romantikus is az ilyen netes kapcsolat meg az eddig-addig vártam rád, ezeket azért érdemes fenntartással kezelni, mert "messziről jött ember azt mond, amit akar".

2014. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!