Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
Az van, hogy tetszik nekem egy fiú, és egy házibulin (ahol én nem voltam) összemelegedett az egyik barátnőmmel, és azóta a barátnőm folyamatosan arról ír nekem hogy ők mennyit sms-eznek, meg hogy mennyire szereti a fiút...És nem tudom, hogy csak szívat, mert bár nem mondtam meg neki hogy tetszik a fiú...csak sejti, de nem tudom, hogy most csak ugrat-e vagy tényleg így van...
2014. júl. 12. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy így van.


De miért nem kérdezed meg tőle?

2014. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem barátnő..amúgy is van 1 olyan mondás,hogy házi nyúlra nem lövünk..

A másik,hogy sarkadra kéne állni, a csajt leoltani...én tuti nem hagynám.. a másik meg,hogy rég közölni kelett volna a csajjal is meg a pasival is, h neked bejön..így aztán lecsúsztál mindenről!

2014. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!