Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok csoró fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok csoró fiúval?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénzével fogok járni, hanem a fiúval..így igen
2014. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
fuj csak a lóvésokkal max a szolgám lehetnél
2014. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt mondják igen, de ritka aki tényleg... Nem mintha engem ez zavarna, de ez az igazság.. Menj el dolgozni!
2014. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Azt mondják igen, de ritka aki tényleg... Nem mintha engem ez zavarna, de ez az igazság.. Menj el dolgozni!"


Ne ítélkezz! Én dolgozok, nem is keveset, de uzsorabért kapok...

2014. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ott a pont 4.
2014. júl. 13. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Egy felnőtt férfi tartsa el magát, ha már én is el tudom.
2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kerida ***** válasza:
100%

jártam is egy csóró fiúval. De ő alapvetően törtető és ambiciózus volt. Amiben támogattam is... és meg is lett az eredménye.


Mikor megismertem akkor csak 8 általánosa volt. Mellettem tette le az érettségit és jelentkezett az egyetemre.

2014. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem lesz ėretsėgim meg ilyenek:/
2014. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fényember ***** válasza:
52%
Engem ez 15 évesen egyáltalán nem zavar és még csak nem is érdekel ha sehova se tud elvinni még egy fagyira se tud meghívni..bár ha mondjuk 30 lennék tuti lenne e felé is valamiféle "elvárásom"..max annyi hogy ne én tartsam el de nem több :)
2014. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kerida ***** válasza:
100%

Mikor megismertem a barátom akkor még nem tudtam, hogy ezekkel a dolgok hogyan is áll. De nagyon kedves és intelligens volt.


Aztán mikor megkérdezte, hogy járunk-e elmondta, hogy ő azért csak raktáros fiú, mert nincs érettségije sem. Mikor fiatal volt az apja csak úgy lelépet. Otthagyva az anyját a 3 gyerekkel égigérő adósságba. Tetejében az anyukája rokkant volt, így ő nem tudott teljes állást vállalni.

Mivel ő már betöltötte a 16-ot, hogy segítse a családját elment dolgozni és azóta sem volt ideje érettségit tenni, mert munkából ki-be. Szóval ha járunk ennek tükrében tegyem... bevallom nagyon megijedtem ettől először, de az, hogy vele ezek történtek nem az ő hibája. Sőt ő mindent ami erejéből telt megtette.


Szóval beleugrottam egy ilyen kapcsolatba, és a mai napig nem bánom. Örülök, hogy segíthettem, neki erre a szintre.


Szóval önmagában a csóróság nem bűn.

2014. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!