Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan csajjal aki nagyon szép kedves aranyos okos viszont a fogai nagyon rossz állapotban vannak?

Figyelt kérdés
én ismerek egy ilyen lányt, összejöttem volna vele de amikor láttam mosolyogni megláttam a fogait és hát fúj, nagyon nem tetszett amit láttam, elöl hiányzik pár foga, többi sincs túl jó állapotban neki? Ti öszejönétek vele? Am miért nem megy el fogorvoshoz? Tudom pénzbe kerül de meg lehetne oldani sztem, szerintetek is igénytelen?

2014. júl. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg meg kéne kérdezni tőle az okát és a hozzáállása alapján el lehet dönteni.
2014. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem, bocsi
2014. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... ez lehet valamilyen betegség. Abban az esetben meg hidd el, nem 1 hónap a kezelési idő...
2014. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvinném a fogorvosomhoz.
2014. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ugyan nem

múltkor volt ugyanez a kérdés pasiban és a csajok nagy része igent mondott

nem kicsit lepett meg

2014. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

én igen, amúgy nekem is ilyesmi a problémám, csak fiúként


ja és hiába pofáztok, nekem sincs annyi pénzem, hogy megcsináltassam, ez nem ilyen egyszerű azért...

2014. júl. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen :) Bemutatsz neki?
2014. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!