Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét annak a fiúnak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és szerelmes is vagyok belé egy városba laktunk amíg el nem költöztünk..Nagyon messze van tőlem busszal kb 3óra az út.De ez engem nem érdekel.Szoktunk facebookon beszélgetni de nem ugy vettem észre hogy szerelmes lenne belém de szerintem még tetszeni se tetszek neki vagy nem tudom de jól elbeszélgetünk.Ugy érzem hogy még kislánynak gondol és azért. Mit tegyek?? A válaszokat előre is köszönöm.!:)

2014. júl. 14. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
basszus..ilyen egyértelmű dolgokat kérdezni!? mondd meg neki hogy szeretnéd jobban megismerni és hogy szeretnéd vele megpróbálni! ilyen esetben mindig csak őszintén ;)
2014. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!