Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akit egy eve ismerek.Jo baratok lettunk,sokat hulyeskedunk egyutt.Neha voltak "mintha tobbet ereznek iranta pillanatok",de kivertem a fejembol.Aztan mostanaban egyre tobbszor volt ez.Nemreg utalasokat tett arra,higy tobbet erez irantam.Vonzodok hozza,testileg teljes mertekben,sokszor erzelmileg is.De amiota radobbentem az erzelmeire,azota sokszor megfordul a fejemben,hogy "talan becsaptak az erzeseim".Elegge kesze-kuszak most a dolgok a fejemben,amiota beszeltunk.Ilyenkor hogyan jussak dontesre az erzelmeimmel kapcsolatban?
2014. júl. 16. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ér egy próbát, ugyebár épp te mondtad, h egyre gyakrabban érzel így iránta, akkor csak jelenthet ez valamit, szerintem ezek az érzések már nem csapnak be.:)
2014. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már szívtam ezt meg többször is. Nem sikerült békében elválni, bár egy ideig mindig szent a béke, de aztan valami mindig bekavart és vagy én vagy a csak akadt ki. Vagyis amit ezzel mondani akarok, nem biztos, hogy ha mégsem működik, akkor továbbra is barátok lennétek. Amúgy meg ezzel a felfogással senkivel ne jöjjön össze senki? Én azt mondom, hadd szóljon. Egy próbát megér. (ezzel nem rosszat akarok, csak lehet később bánni fogod, hogy nem mentél bele)
2014. júl. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!