Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások szerint szép vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szerint szép vagyok, még sincs önbizalmam egy szál sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom magamról elhinni hogy engem képes lenne valaki szeretni. 20 éves lány.
2014. júl. 16. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet :)
2014. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önbizalmat senki nem adhat neked!
2014. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Képet senkinek se küldök.
2014. júl. 16. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
nem csak a külső számít, tanuljátok már meg végre, lányok!
2014. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül honnan a f_szból tudhatnánk???
2014. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a szépség relatív...ami az egyik ember szemének "csúnya" az a másiknak lehet a világon a leggyönyörűbb!!! nekem sem volt régen önbizalmam és ugyanezt gondoltam magamról! nálam ezt egy szerelmi csalódás miatti depresszió + a magány érzése okozta...ebből egyedül nem lehet szerintem kijutni, nekem is nem régen sikerült csak a hosszú évek után! ismerkedj, találd meg azt aki a világon mindennél jobban szeret, tisztel és megbecsül! és majd mellette boldog leszel és nem csak tudni de érezni is fogod, hogy milyen szép vagy :)


21F

2014. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!