Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
Lényeg hogy 15 éves voltam mikor egy sráccal elvesztettem a szüzességem.Utána még sokszor összefutottunk a bulik során elmentem hozzá igazából minden volt az összefutások alatt csak szex nem. Én azóta férjhez mentem most 23 éves vagyok és van egy 3 éves kislányom is.Most újra beszélgetek azzal a sráccal már találkoztam is vele azóta nem volt semmi csak csók de most ismét fogunk találkozni. mondta is hogy aha nem lenne férjem simán összejönne velem igazából 8 év alatt sem tudtam őt elfelejteni ő is mondta h különleges vagyok a számára az éves alatt míg fiatalabbak voltunk az összes barátnőjét velem csalta meg.Most nem tudom mit tegyek valljam be az érzéseim vagy mit lépjek nem tudom. Válaszokat előre is megköszönném és normális válaszokat várok köszönöm
2014. júl. 16. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Van 1 lányod Istenem.Szereted a mostani párod?

Szerintem nem kellenne még csak szóba sem álnod a hapekkal.

2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez a mai nap legszomorúbb kérdése. Kérdező, megyek hányni tőled, gusztustalan vagy, ráadásul egy országos ribi, kislányod büszke lesz rád, ha most még aput is megcsalod.
2014. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

te normális vagy?????


"Én azóta férjhez mentem most 23 éves vagyok és van egy 3 éves kislányom is"

"míg fiatalabbak voltunk az összes barátnőjét velem csalta meg"

van még kérdés???


21F

2014. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék csak csók volt köztünk mióta férjnél vagyok.Am a férjem szinte le se szar egésznap mással van elfoglalva engem meg a gyereket leszar nem foglalkozik velünk jah igen akkor tud puncsolni a szex kéne
2014. júl. 16. 19:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké ő volt neked az első, nem tudod kiheverni, már megint elő kell vennem a doktor-doktort, mivel ez akut probléma nálad, egy jó agyzsugorító csodákra képes, mivel már nem csak rólad van szó hanem van egy kicsi lány is nagy szégyen lenne, ha még mindig nem zárnád le...

Egyszerűen muszáj, ha nem magadért a kislányért de ne legyen csalás a vége...

2014. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor lényeg az hogy hagyjam a hapsit és inkább koncentráljak a férjemre hogy megváltozzon kicsit?
2014. júl. 16. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Ezt a könyvet ajánlom, talán segít rendbe hozni a férjeddel a kapcsolatot és a másik pasit felejtsd el mielőtt több lesz mint csók! én már a csókot is elleneztem volna.....

2014. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne add az ártatlant, mert gondolom nem lettél rákényszerítve arra, hogy hozzámenj valakihez, aki szarik rád és a gyermeketekre. Ilyenkor szokás azt mondani: "edd meg, amit főztél!"

Ahhoz meg külön gratulálok, hogy mosod kezeidet, mivel csak csókolóztatok, ja meg találkozgattok, mióta férjnél vagy... Gondolom az se zavarna, ha a férjed járna el más nőkkel meg "csak" csókolózna velük...

Azelőtt kellett volna gondolkodni, hogy férjhez mentél, gyereket szültél. Ha akkor közölted volna a férj-jelölttel, hogy egy utolsó kis éretlen liba vagy, aki nem tud parancsolni a viszkető nunijának, talán nem tetted volna tönkre egy szegény kislány életét.


Az pedig kifejezetten téged minősít, hogy többször is partner voltál abban, hogy ez a pasi megcsalja veled a barátnőit. Szomorú, hogy egyeseknek a hűség ennyire nem jelent semmit.

2014. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a férjedre kellene koncentrálni, mivel ő az akivel együtt éltek, tisztázni magadban az érzéseket, merre tart a kapcsolatotok, hogyan tovább, esetleg párterápia...

De a múlt az múlt és maradjon is az mindig előre nézz ne hátra..

2014. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mikor férjhez mentem még nem volt gyerek és akkor még nem volt h szart rám!!! Én doglozom mellette iskolába is járok és vezetem a háztartást és ott a gyerek is ellenben a férjemmel eljár dolgozni ráadásul olyan a munkája h 1 napot megy 2 itthon van de semmibe nem képes segíteni ha valami nincs megcsinálva persze rögtön én vagyok a hibás pedig neki is ugyan annyiból tartana megcsinálni. Nekem számít a hűség de az is számítana hogy ne legyek elhanyagolva és ne a minennapi robotolás legyen otthon....Én most nem fényezni akarom magam mert nyilván amit tettem megtettem de nem hiszem hogy ennek én vagyok az egyetlen hibja hogy mindez megtörtént
2014. júl. 16. 19:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!