Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randira hogy kell kiöltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira hogy kell kiöltözni? Milyen ruha a megfelelő? Az erős vagy visszafogott sminket válasszam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vhol a termeszetes es az elegans kozott ajanlatos feloltozni. En mindenkepp a szolidabb sminket valasztanam, m nem kell tulsagosan kimutatni, h mennyit keszul az ember az elso randira.
2014. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy festem ki magam hogy lealapozom az arcom, szempillaspirállal kifestem a szempillám, szemceruzával kihúzom a szememet, és ajakápolóval kikenem a számat az visszafogott?
2014. júl. 18. 12:26
 3/5 anonim válasza:

Valahol a kettő között kéne megtalálni az arany közép utat. Ha úgy öltözködsz mint ahogy iskolában/munkahelyen szoktál az se jó, de ha r**ancnak öltözöl az megint nem szerencsés. Sokkal izgalmasabb úgy ha nem raksz ki mindent amid van. Sminkből speciel én jobban szeretem a természetes, visszafogottabb sminket, de ez emberfüggő bár általában a természetes a nyerő

Remélem tudtam segíteni

17F

2014. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kérd ki a barátnőid véleményét is mert így nem lehet megmondani, hogy hogy fogsz kinézni, de jól hangzik.amúgy az alapozóval vigyázz mert ha megpuszil valaki az elég kellemetlen ha 3 kiló vakolatot nyel közben :)

Ja és ne stresszelj mert hidd el a fiúnak majdnem mindegy mi van rajtad.szóval NYUGI :)

2014. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eloszor is, hany eves vagy? Csak azert kerdezem, m tuti meg nem lenne szukseged alapozora, max a szem ala egy kicsire. A szemkihuzas jo, meg a szempillaspiral is. Priosito szerintem nem kell, es mehet az ajakapolo, vagy vmi szolidabb szinu ruzs, de semmikepp se egovoros :)
2014. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!