Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? A barátom nem hajlandó megérteni, hogy én nem akarok vele lefeküdni, mert úgy érzem, hogy már csak ezért "szeret" .

Figyelt kérdés
A barátom nem hajlandó megérteni,hogy én nem akarok vele lefeküdni,mert úgy érzem,hogy már csak ezért "szeret" és van vmi bajom is...Mondtam neki,hogy most egy ideig ne legyen semmi.2 hete szeretkeztünk utoljára.Nekem nem is hiányzik,ő meg viszont akar.Mondtam neki,hogy legalább a vizsgálatot várja meg,hogy mi a bajom és mondta ,hogy oké.Ennek ellenére elment gumit venni(Mondta a barátjának,aki meg nekem)És mondta az a barátom,hogy miért vett,amikor én úgy se akarok.Erre azt válaszolta: DE ÉN AKAROK!
2010. jan. 8. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
addig örülj amíg nem másra lövi el a gumit
2010. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önző a barátod.Én elgondolkodnék,hogy érdemes-e ilyen önző férfi mellett maradni.Ez csak rosszabb lesz.Ha ezért megcsal,akkor meg szemét is egyúttal.
2010. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha úgyérzed h csak azért szeret akkor nem kísérletezgetni kell, meg önkényesen dönteni arról h akkor most nemlesz szex, hanem vagy megbeszélni, vagy otthagyni őt. hülyeség volt ezt mondanod neki h most nemlesz szex, mert te úgyérzed h csak ezért szeret és így most ezt megvonod tőle. eléglettvolna annyit mondani h van vmi bajod, és ezért nemlesz szex. a barátod valszeg nem is hitte el, h neked van ott lent problémád, csupán azthitte h ezcsakegy kifogás azért h ne akarjon veled szexelni. ezt kicsit elrontottad.
2010. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neki nem mondtam,hogy úgy érzem,hogy csak ezért szeret...
2010. jan. 8. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem emg te nem szereted ha iyleneken jár az agyad és két hete nem feküdtél le vele? Hát sztem igazán jófej h csak ennyit reagált. És neked nem is hiányzik? egy lány ha szeret vkit azt kívánni is szokta. Inkább azon gondolkodj el h itt te vagy az aki nem szereti
2010. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen 1 hétig megvolt...Aztán a 2 héten meg szarul voltam...
2010. jan. 8. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
derossz hogy névtelen válaszolóknak magyarázkodsz aminek semmi jelentősége nincsen itt az egész esetben... képzelem milyen lehetsz élőben. öcsém vagy hagyd ott vagy feküdj le vele de ezt a szarkamuzást hanyagold az életedből és innen is mert ezzel csak saját magadat hátráltatod, nem mintket, semleges válaszolókat...
2010. jan. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
DE ÉN AKAROK!? :D:D Huzzon a wc-be oszt verje ki. Am megmondhatod neki hogy neked olyan érzés mintha őt tökön rugnád bikából és rá fél percre aztmondanád neki hogy szex most. Őnző állat véleményem ennyi.
2010. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát szerintem is elég fura,hogy azért nem fekszel le vele mert úgy érzed nem szeret,már egy hete nem voltam együtt a párommal és egy nőgyógyászati gond miatt legalább még 3 hétig nem lehet,Én már most majd megőrülök,nem tudom mit kezdjek magammal,nagyon rossz. :'(
2010. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!