Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

nem igazán szeretek ide kiirni ilyen jellegű kérdéseket, de most tényleg elkélne egy kis segitség:) Az a lnyeg, hogy egy éve megismerkedtem egy fiúval(1 évvel kisebb, mint én) persze, hogy nem azért kezdtem el vele beszélgetni, mert nem akarok semmit...de egy idő után rájöttem, hogy reménytelen. Majd egy táborban voltunk...természetesen ilyen helyen jobban összemlegedik az ember...el voltunk már az első nap, de este szóltam neki, hogy félreértés ne essék én nem akarok semmit. Másnap folytatódott tovább. Egész nap együtt voltunk, a mellkasán feküdtem simogattam a kockáit, ő meg a hajamat...egész nap ölelgettük egymást, aztán este megcsókolt. Kérdeztem,h mire volt jó, s ő csak annyit mondott, h kellett az egójának, hogy 'a nem akarok semmit tőled' ellenkezőjét tudja...

Namármost ez az egy nap elég volt arra, h mégis akarjak többet...és nem tudom,h ogy akkor most mi van. Csakúgy...semmi vonzalom nélül szerintem nem tud ilyet csináni az ember...szóval valami csak van...csak..ááá :O

Szerintetek?



2014. júl. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiú tuti bukik rád a kérdés, hogy te is akarod-e, ha igen akkor jöjjetek össze. Különben meg, ha nem akartál volna tőle tényleg semmit, akkor miért voltál vele egész nap, na mindegy a lényeget leírtam.
2014. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érik a szerelem. Miért baj az? Csak jó!!!
2014. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Élvezted hogy megcsókolt? Ha igen akkor kár bizonygatnod magadnak hogy nem vonzódsz hozzá. Akkor igen is akarsz tőle valamit. Ilyen ez a játék, egyik pillanatról a másikra kialakulhat valami. Tök fölösleges túlbonyolítani a dolgokat.

Én évekig elmentem a mostani barátnőm mellett úgy hogy észre sem vettem. Aztán egyetlen hétvége elég volt hozzá hogy olyan szerelmes legyek belé mint a kandisznó! :D :D

2014. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mostmár az én részemről okés a dolog. kész tőlem lehet...de vajon ő? Ha csak egóból csinálta...?
2014. júl. 21. 14:05
 5/5 CukorHero válasza:

Ne dőlj be neki.

Mivel azt mondtad neki, hogy nem lesz semmi, és nem kell neked, ezzel akarja palástolni, hogy tetszel neki.

2014. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!