Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utal a fiú viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal a fiú viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem és eddig úgy tűnt én is neki. Szoktunk beszélgetni többek között facebookon és nekem úgy tűnt, eléggé felkeltettem az érdeklődését. Közben azt vettem észre, hogy akárhányszor célozgatott nekem, vagy viszonoztam a jeleit hirtelen eltűnt a képből. Már hetek óta nem hallottam felőle. Néha ír a képemhez meg lájkolja, de utána se kép se hang. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

2014. júl. 21. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy piszkálod a fantáziáját, de ahhoz túl gyáva hogy élőben is lépjen valamit. Facebookon célozgat meg füzöget, de amikor viszonzod neki és rájön hogy lehetne is valami, akkor már inába száll a bátorsága.

Valszeg élőben oda sem merne menni hozzád.

25/f

2014. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, van benne valami. ;) :)
2014. júl. 21. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy van valakije, és a tűzzel játszik:)
2014. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jutott, pont egy ilyen sztori, egy fiúval, ott hihetetlenül nyomult, de a randi alól meg mindig olyan fortélyosan kisiklott, hihetetlen volt... (többek között ezért nincs fészbúkom)

Önértékelési zavara volt, és normális kapcsolata se volt soha, ezért csinálta.. Honnan tudom?

Mivel 3-percre laktunk, később derült ki kizsaroltam belőle a randevút, na mit mondjak nem sok örömöm volt, még sírt is, hogy ő milyen szerencsétlen, csak úgy potyogtak a könnyei... Nevetséges volt, és ott voltam én, ahelyett, hogy kapott volna az alkalmon ezt a műsort adta elő, elküldtem agyzsugorítóhoz...

Gyorsan felejtsd el, tuti ez is egy sunnyogó művész... :))

2014. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak játszik veled,és flörtölget,aztán annyi,vagy túl gyáva.Egyik sem szerencsés szerintem.
2014. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!