Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne ha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha össze jönnék egy nálam fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
én 20 vagyok ő 16, simán kinéz ő is ennyinek és semilyen téren sem gyerek már konkrétan jobb vele mint az előző pasimmal aki 30 volt, de akkor is. Csak anyámnak mondtam el hogy mi van, azóta egész álló nap szekál és már nagyon elegem van. Tényleg ennyire gáz?? :S
2014. júl. 21. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyudnak rossz a hozzáállása.
2014. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem neked mind1 mennyi idős
2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz. :D
2014. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szüleimnél is ez van csak nem 4 hanem 2 évvel idősebb
2014. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele még 2 évet, akkor már nem lesz gáz. Tudod, még kiskorú.
2014. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kiskorú, csak fiatalkorú. Gyere vele össze! Nem veszthetsz semmit.
2014. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 C0r3 ***** válasza:
Én is 20 vagyok :D egy 16 éves sráccal van 1éve kapcsolatom. Semmit sem bántam meg. Kit érdekel a kor? Az semmit nem befolyásol, lehet egy 20éves fogyatékos, de lehet egy 16 éves srác isteni pasi :D
2014. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak fiatalkorú...észlény.


Nincs ezzel baj, ha jól kijöttök. Nálunk 3 év 5 hónap van a férjemmel, csak mi kicsit idősebben jöttünk össze. Én 24 voltam, ő majdnem 21. De ha korábban találkozunk akkor se érdekelt volna mások véleménye...


Amúgy anyám örült hogy megszabadult tőlem... nem még piszkálna azért mert van valakim. Félt, hogy a nyakán maradok mint a nővérem....30 felett is vele él.

2014. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!