Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Ha . (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Ha . (többi lent ) 14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik de távol él és nem akarok facebook kapcsolatot és ő is ugyanígy érez irántam és nem tudjuk hogy mit csináljunk . Csak az a baj , hogy ha ide is utazna akkor is csak 1-2 órát találkozhatnánk .

#távoloság
2014. júl. 21. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
14 évesen? Semmit.
2014. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
érez a fenéket, és te sem, ha találkoztok egész más lesz minden, csak még naiv vagy
2014. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Édes drága csillagvirágszál! Ez csak távkapcsolat lehet, vagy ahogy te nevezted, facebook kapcsolat. Ezen kívül mást nemigen tehettek. Ha csak nem akartok költözni, de tekintve, hogy gyakorlatilag még gyerekek vagytok, ez kilőve.
2014. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy jó taktika az élet nehéz pillanataira ami szinte mindig érvényes. A lényeg hogy hosszú távon az lesz a legjobb, ami rövidtávon rossz.
2014. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány eves a barátod.?:)
2014. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ameoland ***** válasza:

én se rontani akarom a kedved, és saját példával járok elől.

pontosan ennyi idős voltam,mint te, mikor egy hozzám 200km-re lakó lányba őrülten szerelmes letten. Én mondjuk soha nem találkoztam vele, így sikerült ez a plátói szerelem, de éltünk-haltunk volna egymásért, ez biztos. és azt kellett levonnom következtetésképp (plusz ismerősök távkapcsolatainak visszajelzései alapján) hogy ez egy elég döcögős és nehezen járható út,de hogy még jobban lelombozzalak.. ez nem a tizenéves korosztály számára járható út. itt a két fél ha erre rááll, akkor tudják,hogy a másik a végsőkig kitart a célig. Ő érte. és ez már egy végleges döntés a párválasztásban,általában.

és ha én is, akkor te is egészen biztos tovább fogsz tudni lépni rajta.

Az a véleményem(ha még egy mondatot megengedsz..),hogy ugye mindenki a nagy Őt keresi, kutatja, miközben 7 milliárd ember él a Földön, és valószínűleg több ezerrel boldogan leélhetnéd az életed,de mégis csak 1 a befutó, akinek meg kell testesítenie minden elvárásodat. Ilyen nem lesz :D De kis kompromisszumukkal a legjobb pár is lehettek a világon, boldogságban.

2014. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Skype
2014. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!