Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt, akinek más nemzetiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt, akinek más nemzetiségű a párja?

Figyelt kérdés

Honnan származik? Hol ismerkedtetek meg? Milyen nyelven kommunikáltok?


Akinek nincs, csak kipróbálna egy multi-kulti kapcsolatot, milyen nemzetiségűvel képzelné el? Miért?


2014. júl. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy ki. :)


AZ én zsánereim az észt, svéd, finn, norvég, dán, brit, francia, lengyel, német, orosz, ausztrál, olasz <3, osztrák, svájci, spanyol. :)

2014. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Svájci, üzleti kapcsolat, főképp németül, de angolul is.
2014. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy amerikai prosti, hogy állampolgár legyek.
2014. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem német a barátom, és egy nemzetközi találkozón ismerkedtünk meg Pozsonyban. Egyelőre angolul beszélünk, de mindketten tanuljuk a másik nyelvét.

Régebben nem tudtam elképzelni, hogy olyan emberrel járjak, akinek nem a mákos bejgli jelenti a karácsonyt, hogy csak egy apróságot mondjak példának, de most úgy látom, hogy minden különbség áthidalható, pedig még távol is lakunk egymástól.

Szerintem nem érdemes direkt a külföldire hajtani, semmivel nem jobb vagy rosszabb emberek a magyaroknál. Ha véletlenül úgy alakul, akkor viszont nem kell tőle félni.

2014. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 szerencsétlen egymásra talált.
2014. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!