Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostantól egy pasira sem fogok időt pazarolni. Senkivel se fogok ismerkedni, semmi. Jól teszem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 11:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

jaaa :DDDDD

Szerintem beolvasok neki azt tiltom a fafomba...

Eleget láttam már.. szenved ott jobbra-balra.. az ilyet felkéne koncolni a zsidók mellé.

2014. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, köszönöm! Igazán jólesett, hogy burkoltan leidiótáztál. Mert ugye ha nem vagyok normális, csak idióta lehetek. Szóval köszönöm! Mostantól én se leszek normális férfi.

Mert tudod, a férfiak olyanok, amelyre igény van. Kereslethez igazodik a kínálat, végtelenül egyszerű. Az összes vadbarom meg idióta talál magának barátnőt, a normálisak meg nem nagyon. Sok becsületes, tisztességes, kisporolt testű, intelligens haverom közül csak egy szerzett most barátnőt, évek óta először. A többiek, és én, meg nem. Mert tudod, barmokra van igény. Leszek én is bunkó, majd lesz valami primitív barátnőm, még ez is jobb a semminél.

Remélem egyszer megtalállak, és akkor jól kihasználhatlak. Puszi!

23/F

2014. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta gondolkodom, ha ilyen a kereslet, akkor átmegyek énis egy ba-romarcú hülyegyerekbe.

Köszönöm a tippet kérdező, az előttem szólóhoz csatlakozom :)

2014. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

azt hiszem ideje elindítanom azt a projektet, amit egyszer már rég kitaláltam: elindítom az antifeminista férfiak érdekvédelmi szervezetét!

32-es voltam

2014. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

nem érdekel senkit

meg ugorj a vonat elé és vágjon kétfele,az se érdekelne senkit.

2014. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

En megertem a kerdezot. En egy atlagos lany vagyok, nem a szepfiukra bukok, az utobbi idoben a tipikus csunyacska fiuknak is adtam eselyt. Kar volt.


Inkabb nem ismerkedem senkivel, felesleges idopazarlas.

2014. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36. És szerintred ezzel most velünk rosszat teszel? Van sok másik. A te pinád marad szárazon...:DDD
2014. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!