Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben jogos a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogos a férjem piszkálódása?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a férjem többször megszólt, hogy többet szeretkezünk misszionárius pózban, mint a többiben...


Az van, hogy kezd nagyon zavarni, hogy ő ezért cseszeget, miközben ő nem veszi a kezébe a dolgokat és 2 hónapja nincs egy orgazmusom sem amit ő okozott volna. (magamnak szoktam csinálni, különben már a falat kaparnám)


És nagyon kezdem unni ezt, így már kedvem sincs rajta dolgozni....ha értitek.

Mindig reménykedem hogy majd most, majd most... erre miután végez a szexxel, ő fáradt, befordul és alszik:( én ezt meg is értem. De hétvégén sem történik az én javamra kb semmi a szexen kívül, pedig addig alszik ameddig akar, egyikünk sem dolgozik hétvégén.


Beszélgettem vele erről, hogy többet kéne törődnie velem, de csak pár bocsánatot kapok és lehajtott fejet. Viszont változás az nincs.


2014. júl. 23. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Több romantika, kettesben töltött idő.


Sajnos ez nagy önzőség a párod részéről. Számomra (helyesbítek:számunkra) elképzelhetetlen, hogy úgy érjen véget a szeretkezés, hogy nekem nem volt orgazmusom...

Ha volt is rá példa visszatértünk rá, mindig megbeszéltük.



Én a beszélgetésben arra térnék ki a férjeddel, hogy mi a szeretkezés valódi értéke (lelkileg, érzelmileg, fizikailag, párkapcsolat szempontjából)? Miért nincs türelme hozzád?


Nekem már a "cseszegetéstől" elmenne a kedvem...



24-N

2014. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi változott meg 2 hónapja?
2014. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat baxus, azert ez ket emberen mulik. A legnehezebb amugy is misszionarius pozban eljutni a nonek az orgazmusig. Vedd kezedbe az iranyitast, aztan meg is lesz oldva.

Mondjuk ez inkabb szex temakor, mint csaladi kapcsolatok

2014. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

"erre miután végez a szexxel, ő fáradt, befordul és alszik:( én ezt meg is értem."


Akkor most légy szíves tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi lenne, ha ez huzamosabb ideig fordítva működne köztetek a dolog:


Szeretkeznétek, neked előbb lenne orgazmusod, mint a férjednek, ezután te elégedettel legördülnél róla, vagy éppen ügyesen kicsusszannál alóla, és befordulnál aludni, mert - érthető módon - fáradt vagy, ott hagyva őt az erektált péniszével, felizgult állapotban.


És ez így menne ma, holnap, a jövő héten, a jövő hónapban, minden egyes alkalommal.


Szerinted ez így mennyi ideig lenne rendben a férjed részéről, és mennyi időnek kéne eltelnie, hogy ő ezen változtatni akarjon?

2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, lényegtelen a kérdésed, mert nem ez a felállás. Valószínűleg ő már 1 hét után visítozna hogy nincs kielégítve...


Egyébként kérdező, próbálj úgy beszélni vele, hogy üljetek le egymással szemben, és kérdezd meg tőle, hogy neki mennyire esne jól, ha nem lenne orgazmusa, és te kb szarnál rá még hétvégén is. (mert a hétköznapi fáradtság még érthető is) Na de hétvégén?????Amikor döglik egész nap???


Ha nem veszi a lapot, én lelépnék...kell a francnak egy önző pasi. Ha annyira ki akarna elégíteni, megtenné, de így kényelmesebb..


És még ő van felháborodva a szexpóz miatt. Pofám leszakad milyen pasik vannak.

2014. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

# 5


"Utolsó, lényegtelen a kérdésed, mert nem ez a felállás. Valószínűleg ő már 1 hét után visítozna hogy nincs kielégítve..."


Részemről semmi gond azzal, ha lényegtelennek érezted a kérdésemet, vagy akár abszolút nem hasznosnak a kérdező szempontjából.


Azon mondjuk kicsit csodálkozom, hogy ezek szerint nem ismerted fel, hogy épp az volt a szándékom, hogy a kérdésem hatására elgondolkozzon a kérdező, és maga jusson el bizonyos felismerésre (szándékaim szerint nagyjából ugyanazokra, amiket te "készen tálaltál" neki.)


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha ez embernek nem úgy igyekszenek segíteni, hogy "megmondják neki a frankót" felnőtt, önálló gondolkodásra képes ember létére, hanem olyan kérdéseket tesznek fel, aminek a hatására kénytelen őszintén elgondolkozni valamin, és - legalább saját magának - őszintén válaszolni bizonyos kérdésekre, és ezek után saját maga jut el bizonyos fontos következtetésekre, majd ezek után saját elhatározásból lép meg egy döntést, az még nagyobb segítség.

2014. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
esetleg egy beugró az urad helyett?
2014. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!