Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után aludtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után aludtatok együtt először a párotokkal?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Együttalvás? Általában 1-2 héten belül.. ha szexre gondolsz az mondjuk 1-2 héttel később. De annyira függ az emberektől.

30F

2014. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szex:4 nap, együtt alvás: 2 hónap (nekem az utóbbi intimebb dolog, nem szeretem elhamarkodni)
2014. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 hónap.

19/L

2014. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Együtt alvás 4-hónap,szex 1,5-év.
2014. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előbb aludtunk együtt mint összejöttünk, sőt 2 héttel azután hogy megismertem együtt aludtunk. házibuliban voltunk, de szigorúan csak aludtunk
2014. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ramcsiii ***** válasza:
A baáromnál együtt aludtunk már 1 hónapra rá,viszont itthon nem nagyon szerettem volna,mivel a szüleim olyan szigorúbbak,igy külön szobában aludt a barátom :)
2014. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kerida ***** válasza:
Az első barátommal előbb aludtunk együtt, minthogy összejöttünk volna. Mondjuk a szex, úgy jó egy hónap történt meg a járás után.
2014. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Együtt alvas : 3 hèt

szex : 1,5 hónap :)

2014. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátommal jöttem össze, kb. 1-1,5 évig hetente ott aludt nálam, míg csak barátok voltunk, mert együtt jártunk bulizni/iszogatni és utána nálam aludt. De szigorúan aludt, külön matracon. Így mikor összejöttünk már alap volt, h akkor nem matracon alszik, hanem velem :D
2014. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!