Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senki sem fog azért szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki sem fog azért szeretni amilyen vagyok? L/22

Figyelt kérdés

Már általános iskolában és a gimiben is kigúnyoltak azért mert csendes vagyok. Mondhatni hogy jó tanuló voltam. Csak egy haverom maradt meg a gimiből akivel néha beszélek telefonon.

Nem tudom miért de 2 hónapnál hosszabb kapcsolatom még nem volt. De ezeket nem is nevezném kapcsolatoknak. Egy fiú akivel jól elvoltunk, nem tudom miért egyik pillanatról a másikra, csak kilépett az életemből.

Egy másik pasim meg úgy volt hogy nem is keresett napokig, ezért dobtam.

Most egy hete pedig találkoztam egy fiúval, de neki se voltam jó. 4 randi után dobott is, azzal az indokkal hogy túl komoly vagyok, mg túl jó vagyok hozzá. Különös amíg ismerkedtünk ő is csendesebb volt, úgy tűnt hasonlóak a tulajdonságaink amikor meg lerázott meg már komolytalanabb lett.

Ezért is feszengek a randikon, mert tudom hogy mindig csak a visszautasításokat kapom. Gondolkodtam már azon is hogy miért nem vagyok én jó senkinek, amikor nálam sokkal csúnyább belsejű lányok párra találnak. Különböző témákról ellehet velem beszélni, sok dologban jártas vagyok.

A sok csalódás miatt pedig ki sem ki sem mozdulok nagyon itthonról. Irigykedek azokra akik velem egyidősök és van mellettük valaki aki szereti. Sokszor csak sírni tudnék. Már gondoltam az öngyilkosságra is csak eddig még nem mertem megtenni.

A külsőmmel nincs gond, csinos, ápolt vagyok de belsőleg még sem stimmel velem valami, mert ezért nem kellek senkinek.


2014. júl. 24. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
én nekem bejönnek a leírtak, ha gondolod ismerkedhetünk. öngyilkos ne legyél semmiképp sem annyit nem ér meg.
2014. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossznak érzem az életemet, de más területen is. :(
2014. júl. 24. 11:51
 3/23 anonim ***** válasza:
biztos hogy kellesz te is valakinek csak hirtelen akarsz mindent lehet. mindennek eljön az ideje.
2014. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
3.-járe rakod ki 3. felhasználóval...
2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
jára*
2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak rossz embereket fogtál ki. Ez egy ilyen játék. Összeállunk emberekkel, ismerkedünk, és van úgy, hogy nem megy. Akár 3-4x egymás után is. De ha elég kitartó az ember, és nem adja fel, egyszer csak összeakad az igazival, akivel feltétel nélkül szeretik egymást, és leélik együtt az életüket :)

Szóval neked is csak ezt tudom ajánlani. Ne add fel. Nincsen veled semmi baj, azon kívül, hogy elkezded elveszíteni a reményt. Ha pedig ez megtörténik, tényleg nem fogsz kelleni a pasiknak. Szóval hajrá, érezd jól magad, járj társaságba, és ne add fel :)

2014. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én most írtam ki először ezt a kérdést. Azt kihagytam hogy első fiúm szerelmes volt belém, de én nem szerettem őt.

Amúgy nincs erőm se kimozdulni itthonról.

2014. júl. 24. 11:57
 8/23 hőcserélő ***** válasza:
Mikor én voltam 22éves kb nekem se volt már szakközepes osztálytársam akivel tartottam a kapcsolatot..max telefon. Az meg hogy így alakul nem jön össze hát rossz érzés de nem benned van a hiba, ez dobja a gép... A másik meg öngyilkosság helyett...keress magadnak célokat mikor pl hasonló szituba voltam mint te lementem naponta legalább 1szer futni... de pl a kerékpár még jobb mert nagyobb távolságokat lehet leküzdeni stb. lényeg hogy a sport szerintem sokat segít ilyen esetben. Például kitűztem ilyen célokat hogy lefutom megállás nélkül a Margit-szigetet stb. Meg menj el azért szórakozni is, ha van lehetőséged kedved fesztiválokra is. f/28
2014. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretek bulikba járni.
2014. júl. 24. 12:03
 10/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tegnap előtt és tegnap is leveleztem veled 2 ggtr nem tudom milyen fura nevű userneved volt (nem írom le pontosan, legyen az a te dolgod)

2014. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!