Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az, ha olyan a kapcsolat, ha a baratom jon este, szexel velem, ejjel is, reggel is, aztan elmegy? Meg beszeletni sem tudok vele, pl most hogy gondjaim vannak es jo lenne valakivel beszelni errol!

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak zsebkendőnek használ. Te választottad.
2014. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexkapcsolat.Párkapcsolatban nagyon nem,csak kihasznál.
2014. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez még szexkapcsolatból is a silányabbik fajta.
2014. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közöld vele az óradíjadat. Ki fog derülni, barátod-e ?
2014. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Regebben nem volt ilyen :(

Meg mondta is reggel, hogy "milyen barat vagyok en, jovok este aztan reggel megyek "

Meddig turheto ez el szerintetek? Sokat dolgozik ez igaz, de hetek ota csak igy talalkozunk.

2014. júl. 26. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele vagy ne engedd be.
2014. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak arra hasznal. A sok munka kifogas....
2014. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 rdb511 válasza:
előszőr beszélgessetek aztán ha minden megvan beszélve lehet sex. de addig ne hagyd magad.
2014. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Probalom!

De multkor is mikor probaltam beszelgetni elotte, lattam nem is figyelt rendesen, teljesen fel volt izgulva

2014. júl. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!