Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "szeretlek"-et hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szeretlek"-et hogy lehet még kifejezni? Akár tettekkel, szavakkal.

Figyelt kérdés
A barátommal még nem mondtuk egymásnak h "szeretlek", de én nagyon szeretem, de korábbi csalódások miatt nem merem neki én hamarabb mondani, mert félek hogy utána ő csak azért mondaná mert én is mondtam. Viszont neki is volt már hasonló csalódása, éppen ezért azt gondolom h hasonló okokból nem mondja ő sem. Ennek ellenére azt gondolom h szeret, és kíváncsi lennék hogy hogyan lehet ezt még kifejezni.
2010. jan. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben is segítség kell? Azért durva..szerintem ez olyan dolog, amiben nem lehet tanácsot adni. Ti ismeritek egymást, egymás jeleit, egymás tekintetét,mozdulatait, amit idővel kiismertek, és szerelmi jelzésnek vehettek. Ez egyénenként változó. Ha érzed,hogy szeret, akkor már tudod is,hogy hogyan mutatja ki. Figyeld meg ezeket a jeleket és mutasd ugyan azokat felé. De valószínűleg ő is tudja,hogy szereted.
2010. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szeretlek benne van minden mozdulatban, szavakban, pillantásban...Ha szerelmes vagy, ő érezni fogja, hogy szerelemből csinálsz érte/neki mindent.

L19

2010. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudod tettekkel kifejezni magadtól, ösztönből akkor nem tudod mi a szerelem
2010. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A "szeretlek" benne van minden szóban, mozdulatban, pillantásban. Ahogy az előttem szóló is mondta.

Nem fontos kimondani, bár időnként jó hallani, meg mondani is. A mostani barátnőmmel már hónapok óta együtt vagyunk, de még egyikőnk sem mondta. Volt, hogy majdnem elszóltam magam, de idővel kialakul ez. És nálatok is, nem kell ezen rágódni. Az előző bnőm állandóan mondogatta és folyton faggatott. Ha nem úgy néztem rá, akkor, már egyből kérdezte is: "Nem szeretsz már igaz?" Pedig nem adtam rá okot sosem, hogy kérdezgesse. Ettől a falra lehet mászni.

Ha szerelmes vagy, akkor azt nem kell kimondani. Az látványos, olyan, mint egy bulldózer. Csak a hülye nem veszi észre!

:-D

2010. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet tanacsot adni :P En is csalodas miatt voltam viszahuzodo..es nem mutattam ki neki az erzeseimet kicsit nagyon roszul erintette:P es azert o sem mondott semmit:p azt ajanlom :P Ha szereted akkor mondd neki a szemebe siman hogy Szeretlek nem kell ezt maskepp kimutatni:P Velem majdnem szakitott emrt azt erezte hogy nem tartok hozza:P ugyh szerintem cseleked:P :P vagy oleld meg tobbszor es az mindent elmond :P a szeretlek a legjobb:P
2010. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted, vállaalnod kell a kockázatot, hogy megint csalódni fogsz, különben nem lehetsz boldog. Ilyenkor ki vagytok egymásnak szolgáltatva. Persze ez nagyon jó :)
2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én rengeteget ölelem és ő is engem :) Ha mondjuk épp átölel, nagyon szorít és azt mondja hogy még így sem vagyok elég közel hozzá az mi jelent? :P
2010. jan. 12. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
megakar dugni.. mit jelentene szerinted?!
2010. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul :> de nem tudom :> hany eves vagy?:D es o ?:>
2010. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akar megdugni xD De am köszi a választ :D Ill ha megakar is, azt nem így közli :)
2010. jan. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!