Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy Animés lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy Animés lány és egy Star Trekkes fiú mennyire illik össze? Persze még sok köz tulajdonságunk van de én erre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 04:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolom legalább megértik a másik rajongását ha már ők is rajonganak valamiért, még ha az animéknek és a Star Treknek sok köze nincs is egymáshoz. Amúgy meg ennyiből nem nagyon lehet több véleményt mondani...
2014. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Annyiban mindenképp összeillenétek, hogy furák vagytok. A részleteket meg nem ismerem.
2014. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én 19/f

Ő 18/l

Ritkán találkozunk sajnos. De ezen mindenképpen megpróbálok változtatni.

És nem vagyunk furcsák mert nem mutatjuk ki annyira hogy Anime illetve Star Trek rajongók vagyunk.

Ha találkozunk akkor színház kávézó vagy múzeum.

Kb. ennyi még.

2014. júl. 28. 04:36
 4/8 anonim válasza:

xDDDDDDDDDDD okay

de jót röhögtem most xddddd

meló elött pont ez kellett xddddd

2014. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mi válaszoljuk meg hogy összeilletek-e? :Dd ezt majd ti eldöntitek, most egy kivülálló emberke, aki még életében nem látott (valószínüleg) az ne szoljon már bele az ilyenekbe, ha meg ennyire frusztrál akkor dobd ki...

Én boxolok, a barátnőm meg codozik, most összeillünk-e? ilyen hülye kérdést (előző vagyok)

2014. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
érdekelt a kívül állók válasza
2014. júl. 28. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
miért ne? Én animés és Star Trekes lány vagyok egyszerre tehát nem lehetetlen a kettő együtt :D és nem ez az ami leginkább számít.
2014. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen lényegtelen dolgot emeltél ki. (Már ha a rajongás még egészséges mértékű.) Olyan szinte lehetetlen, hogy két embernek maximálisan megegyezzen midnenben az érdeklődése. Most az, hogy filmek terén mások érdekelnek, teljesen irreleváns.
2014. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!