Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Vagy már ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy már ez az alap/normális?

Figyelt kérdés

Az exemet mielőtt összejöttünk másfél hónapig csak barátként kezeltem,de már hallottam ,hogy belém van esve,szó nélkül feljött bármikor,de nem feküdtem le vele,csak elvoltunk,dumáltunk stb,még akkor barátként.


Aztán összejöttünk,nagyon boldog volt,én is..

Nálam aludt rá egy hétre,nem feküdtem le vele,hogy ne érezze azt,hogy én csak ezt akarom tőle,nálam fontosak a lelki dolgok,a jó beszélgetések,ha hozzám bújuk,stb..


Második hétvégén menzesze volt,akkor azért nem ment,szóval 3. héten volt az első. Azóta szét mentünk,nem passzoltunk,ő amolyan érzéketlen,faragatlan lett,pedig előtte jól elvoltunk.


Szóval akivel komolyat tervezek,azt is első alkalommal??

Lehet én vagyok régimódi,de nálam ez kicsit fura..


22/F



#szex #párkapcsolat #első randi szex
2014. júl. 28. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy szeret-e a exbarátnőd? NEM, NEM szeretne ha szeretne, fontos lennél neki és kedvedbe járna,de nem teszi mert nem szeret,,,
2014. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat. A barátságból nem lesz szerelem. Egyszerűen nem férfiként néz rád, ne törődj vele.
2014. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus férfi gondolkodás, némi önzőséggel párosulva. Csak az érez irántad gyengéd érzelmeket, aki közösülni akar ? Titeket csak ez érdekel, hogy lehettek ennyire ösztönlények?

Az igaz szerelem valójában

nem a szexualitásról szól, hanem egy méllyen gyökeredző, szoros kapcsolat két lélek között. Én így gondolom. Az érzelem jelenlétének semmi köze a nemi élet éléséhez. Minden bizonnyal sok, közönséges tahónak nem fog majd tetszeni, valószínűleg fel sem fogják majd a mondatok tartalmi lényegét.


L/27 ( házas, édesanya)

2014. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!