Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedtem meg?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam, hogy párkapcsolatot keresek, most kezd komolyra fordulni valakivel, hirtelen már bizonytalan lettem! Miért? 21N
2014. júl. 29. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

eddig szerettem a bablevest mostmár nem.

miért?

ugyanaz amit kérdeztél...

így látatlanba hogy tudnánk mi megmondani?

2014. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit izgulsz. Nyugodj le. Negatív tulajdonság az elkötelezettségtől való félelem
2014. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert lehet félsz az elkötelezettségtől.Először tisztázd magadban,hogy mit is szeretnél,és ha még is úgy érzed,hogy komoly kapcsolatra vágysz,vágj bele.Ha meg mégse,akkor várj vele.
2014. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Félsz attól hogy még nem is a tiéd de már elveszítheted, illetve félsz a vele járó gondoktól, feladatoktól.
2014. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!