Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátommal 8 hónapja vagyok együtt.De már elég sokszor volt köztünk nézeteltérés,amit sikerült megoldani,de most megint összevesztünk.Az én főnököm úgy érzem,hogy akar tőlem valamit,gondolom szexet.Ezt elmondtam barátomnak és ő elkezdett velem gúnyolódni,hogy miért nem megyek akkor el vele randira? Meg gyönyörű pár lennénk együtt stb.Ez nekem nagyon rosszul esett.Én mindent megbeszélek barátommal és őszinte vagyok vele.Erre meg még ő sértődik meg!Imádom barátomat,soha nem csalnám meg.Most már szóba se nagyon áll velem.Mit tehetnék? Hogyan beszéljem ezt meg vele?

2014. júl. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A barátod egy se-gg,bunkó.
2014. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de jó nagy h*lye vagy hogy ilyet mondasz a barátodnak. Mit gondoltál mit reagál rá?

Vagy jobb lenne ha odamenne a melóhelyedre és beverne a főnöködnek? Akkor már nem kéne aggódnod a munkahelyed miatt.

Ha ilyen van ezt rendezd el el a főnökkel főleg ha semmit nem akarsz tőle, a barátod úgyse tehet semmit azon túl hogy ezentúl ha melózol ezen a dolgon fog stresszelni hogy mikor mászik rád a főnököd.. (aki ugye a főnököd, nem egy sima kolléga akkor elég rondán elküldhetsz az anyjával, a főnökkel azért más a helyzet nem mindegy hogy és mit mondasz neki...)

2014. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megbántam,hogy erről beszéltem neki.Fordított esetben nekem se esett volna jól.De nekem olyan természetes volt,hogy mindent elmondok neki.
2014. júl. 29. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Látom nem érted.Nem benned van ahiba hanem a hisztis,duzzogó barátodban.ez meg így nem kapcsolat,hanem ökörködés.Egy kapcsolat alapja a kommunikáció amit a barátod nem tart be.Nem tudod vele megbeszélni,mert egy hisztis,sértődékeny kisgyerek.
2014. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!