Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most kezd az éjszakába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most kezd az éjszakában dolgozni. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, és most jött egy picér állás, amiben van, hogy a műszakja éjfél-egyig is eltarthat. Nem akarom, hogy ezen csússzon el az egész, vagy, hogy alig találkozzunk, egyszeűen nem is tudok belegondolni. Hogyan lehet ezt megszokni, kibírni?

Én 9-re járok doglozni, tehát az sem biztos, hogy úgy tudom szervezni az estémet, hogy ébren maradjak, vagy egy kis délutáni szundival felfrissítsem magam addig, míg hazaér.

Továbbá félek, hogy ennek eltávolodás lesz a vége, aztán jön az, hogy mivel úgy is alszom, ezért még ide-oda elmegy, esetleg lánnyal, lányokkal, kolleganőkkel.

...Tudom őrültnek hangozhatok, de most minden megfordul a fejemben.


Mit tehetek?


2014. júl. 30. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom mentősként dolgozik sokszor 24 órában, 8 éve. Ki lehet bírni.


És még nagyon sok embernek a párja dolgozik így, rendőrként, tűzoltóként mentősként orvosként biztonsági szolgálatosként,

2014. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bízol meg benne... pedig egy kapcsolat alapja a bizalom!
2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

nekem egészségügyis a párom 2 állással

szerinted mennyit találkozunk hmm???

2014. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kábé ugyan annyi az esélye, hogy elmegy meló után szórakozni, mint ha este 6-7-8-kor végez.


Én is 12 órában dolgozom váltott műszakban. Az embernek semmi kedve még ezek után elmenni buliba, vagy ide-oda. Az én kapcsolatom kibírja, egy éve csinálom, és négy éve vagyunk együtt.

2014. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm.

A többiekbe pedig egy szem empátia nem szorult.

2014. júl. 30. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senki nem mondott semmi rosszat.
2014. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!