Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi tényleg nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg nem bírja ugyan azzal a nővel élete végéig?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem bírnám, még lehet élhetek egy 70 évet, hát bele is betegednék dikk.

70 éves kapcsolat az kemény lenne he xd

Ha 70 éves vagy egyedülálló kapcsolatot kellene választanom, akkor én inkább az egyedülállót választanám. :)

17/F


De én nem vagyok középkorú szóval... nálam más. :D

2014. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:
52%

Vannak erre ellenpéldák... de tény a hűség választás kérdése!


Szerintem olyan házasság nincs a Földön, ahogy 30-50 évet lehúztak a felek és soha nem gondoltak másra.

2014. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkiben élnek olyan erősen a primitív ösztönök mint egyesekben, a "fejlettebb" egyének kibírják egy emberrel, ha megfelelő az az ember. (Ha egy idegesítő, hisztis nőszemély vagy, akkor nem azért nem bírja veled valaki egy életen át, mert olyan primitív lenne.)
2014. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én vagyok most 16, a barátom 21, én vagyok az első barátnője, csókolózni nem csókolózott előttem mással. Többen is azt mondják, hogy ne tervezzek hosszútávra, mert nem fog sokáig velem maradni.
2014. júl. 31. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok, de én bízom benne, hogy együtt maradunk :)

szerintem sokkal hűségesebbek meg minden, akiknek idősebben van először barátnőjük :)

szóval ne aggódj ilyenen :)

16L

2014. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerida ***** válasza:

Olyan tekintetben igazuk van az embereknek, hogy nagyon ritkán az első az utolsó is. Az első kapcsolat a kísérleti szakasz. Akkor jösz rá, mi hogy működik. Plusz te még bőven tini vagy. Pár múlva már kikeveredsz a pubertásból és teljesen másképp lát(hat)od a világot.


Szóval sok víz le fog folyni a Dunán lesznek próbatételek, és ebből a legbuktatósabbak nem a látványos problémák, pl. tragédiák túlélése... hanem a láthatatlanok. Hogy egyszer csak ráébredsz már nem is ad puszit sem. Nem ölel át... de az is lehet másfele sodor majd az élet. Ő megelégszik azzal ami van. Te meg ambiciózus leszel... stb.


Majd kiforrja magát, hogy alakul.

2014. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom vannak olyan típusok, akik csak egyszer választanak párt, de akkor örökre.


Az én férjem is megtehette volna, hogy pl végigdugja a középiskolát, de nem tette, mert neki nem ez kellett, hanem szerelem, és lehetőleg olyan akivel az egész életét leélheti. Szóval sose akart egy akárkivel összejönni, vagy csak a szexért...Hanem az igazira várt 20 évig, majdnem 21....


Elvileg ez vagyok én:D 22 éves volt amikor elvett feleségül, de még csak 4 éve vagyunk együtt össz-vissz.... majd kiderül:)

2014. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Három dolog nem mindegy:

1. Mikor van vége az életének

2. Te kibírod-e majd vele addig

3. Mióta vagytok együtt. Azaz sikerült-e már eléggé megismerni a másikat.


Simán elképzelhető, hogy akár egy 14 éves fiú is élethosszig tartó kapcsolatot akarjon.

Az nem a tanulmányi eredményein, vagy a magatartásán fog látszani, hogy milyen kapcsolatot akar.

2014. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!