Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőkben kevesebb romantika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben kevesebb romantika szorult, mint a pasikba manapság?

Figyelt kérdés
Erős átlagosítás, de ismerkedéseim / kapcsolataim alatt azt vettem észre, hogy belém több romantika szorult, mint a páromba és több kapcsolatom is volt, több emberrel is beszéltem erről, tudom majd jönnek a "ne átlagosítsak", meg a "hogy képzelem" stb válaszok, ezek nélkül és rossz idúlat nélkül kérdezem, ha valakinek sértem az önérzetét, vegye figyelembe nem volt kiírva, hogy kötelezően elolvasandó, és akinek nem inge ne vegye magára. ( Ha volt hasonló kérdés a közel múlta, akkor ugyan csak elnézéseteket kérem)

2014. aug. 1. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
általánosítás*
2014. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a többi lánynál, hogy van, de nálam biztosan romantikusabb vagy, egyetlen romantikus dologra vágyok, a többi nélkül jól meg vagyok.
2014. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok mai csitri, de én sem vagyok romantikus alkat. Az voltam, de a férfiak kiölték belőlem.
2014. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem fura ha valaki túl lelkes, ömleng, ilyenek nem szokták komolyan gondolni. Tipikus bugyi lehúzó szöveg. :( Sajnos kizártnak tartom, hogy érdekeljem is a pasit és ne csak szédítsen, ostoba tündérmesének tartom, hogy 2 ember, egymásba szeret, ez elképzelhetetlen nekem... főleg az, hogy együtt is maradnak évekig és nem áldozat hűségesnek lenniük.

23l

2014. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok romantikus típus. Nekem elég, hogy összebújva megnézünk egy filmet és ennyi. Nem kell ajándékokkal meglepnie meg vacsorákkal vagy egyéb programmal.
2014. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat és a helyesírási hibáért sorry

... kár, hogy kihaló félben van ez a dolog, bársokat félre értelmezik a romantikát, alapból nem az ajándékhalomról és a z egyértelmű utalásról az "összebújásra", magát a tiszta romantikát hiányolom, nem azért írtam v kérdezem mert reménytelen romantikus alkat vagyok, egyén vagyok de számomra ez elég fontos, baj az, hogy ahogy írtam tapasztalataim szerint sokan a fogalmat sem ismerik... :/

2014. aug. 1. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem. Romantika és a nyáladzás közt elég nagy a különbség. Magából a pasi lényéből sugárzik anélkül, hogy bármi különösebbet csinálna. Legapróbb gesztus, érintés is elég. Írnál példákat mire gondolsz konkrétan? :)
2014. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!