Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy amikor bajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy amikor bajba kerülök, például meg akarnak verni, olyankor a barátnőm véd meg engem?

Figyelt kérdés
barátnőm elég kövér több mint 100 kilo, de én igy szeretem őt nekem az ilyen csajok jönnek be, én viszont vékony vagyok nagyon, amikor bajba kerülök ő véd meg mindig, nem hagyja hogy megverjenek engem, ez nekem szégyen?

2014. aug. 3. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nc
2014. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az
2014. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az igen.
2014. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy szégyen, a mai világban lassan trendi lessz, ilyen páwa svag kis homároktól nem is várnánk mást
2014. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te még papucsnak is zokni vagy.
2014. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
IGEN AZ. Kezdj el edzeni vagy küzdő sportozni nem a súly számít hanem a kiállás.
2014. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MYWYX válasza:
100%
nagyon puding vagy. én úgy rühelleném magam hogy nem merném utána egy hétig kirakni a pofám otthonról
2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
HÁÁHHH xDDDD ha látom hogy nicns esélyem mert 3-4en akarják szétverni a pofámat akkor se bújok a barátnőm mögé! hanem 1-2nek azért még behúzok, és persze utána szétkenik az arcodat de a becsület azért jobban megmarad mintha a barátnőd védene meg...... xD
2014. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem, nem gáz az a gáz aki egy ilyen embert akar ok nélkül bántani már ha ok nélkül.Az olyan embereket legszívesebben olyankor agyon ütném aki a gyengét bántja ok nélkül.De az előttem válaszolónak is igaza van kezd el sportolni valami a box vagy bármi egyéb küzdő sport jó lehet nem lényeges ha vékony vagy legyél gyors.
2014. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Örüljetek,hogy elkerülitek a bajt.

A többi NEM számít.

2014. aug. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!