Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luckey2014 kérdése:

Most mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik 2nekem de van barátnője akivel énis jóban vagyok és elmondta hogy csak azért van együtt a sráccal hogy féltékennyé tegyen valakit.Most nekem mit kéne csinálnom?

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm és bocsi a helyesírási hibákért ha van :)



2014. aug. 4. 10:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem 2 srác tetszik :)
2014. aug. 4. 10:28
 2/7 anonim ***** válasza:
elmondod neki az igazat és összejöttök de akkor megromlik a barátságotok a csajjal vagy hagyod hogy tovább menjen a dolog
2014. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha a srác nem érez így irántam akkor megy tovább az élet és a lány megutál és a fiú is nem de ők meg szakitannak miattam is az meg pláne és a lány nem fog kiakadni rám???:(

Teljesen tanácstalan vagyok

2014. aug. 4. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a lánynak mondd el, hogy tetszik a srác, ha elég jóban vagytok.
2014. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De hogy mondjam el neki:

Szia tetszik a barátod odaadod xD

Vagy mi?

2014. aug. 4. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Először kérdezd meg a csajt, h mi a helyzet, szerelmes-e már a pasiba... Ha nm szerintem nyugodtan megmondhatod neki, h neked tetszik, és te szeretnéd is őt, nem csak "eszköznek" kellene.


viszont félő, h a barátnőd úgy fogja lereagálni, mint egy kisgyerek, aki nem játszik a játékával, de ha másnak kellene, akkor nem adja...Szóval lehet, h célravezetőbb ha finoman elmondod neki, h ne szívassa, ha nem szereti a srácot...

2014. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 4. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!