Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyok a barátommal. Egy igazi kocka egésznap játszik. Ezzel semmi baj sincsen csak amikor ott vagyok akkor is neki áll játszani és levagyok tojva. Azt mondja h szeret meg minden látni is rajta de egyszerűen nem képes lerakni a hülye játékot. Most lenne 12 nap h együtt töltsük kettesben és akkor nem lenne itt végig mert, hogy ő játszani akar nem bírja ki. Már mindent kitaláltam szakítást is felhoztam aztmondta ha nem fogadom el így akkor ez van. Mit tegyek?

2014. aug. 4. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki fontosabb a játék, mint te, akkor hagyd ott. Szerintem ez nem kérdés. És téged az egy év alatt nem irritált véletlenül, hogy ennyit játszik, ahelyett, hogy veled törődne? Ebben szerintem ugyanolyan hibás vagy te is, mint ő.
2014. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

uuuu ismerős helyzet. Az egyik volt barátom is ilyen volt. Napközben el se tudtam érni csak este, mert addig játszott.

Hát megértem a problémád, tényleg nagyon idegesítő. De gondolj bele, hogy ha már választani kell, akkor inkább a játék minthogy állandóan bulizgatni járjon, stb. Viszont az se jó ha úgy gondolod a játék fontosabb mint te.

2014. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen jobb mint ha bulizni járna. Meg nem azzal van a probléma, hogy játszik hanem, hogy akkor mikor ott vagyok. Mondom neki, hogy akkor hagyom játszani, hazamegyek és nem is érdekli. Eddig nem zavart mert nem játszott amikor ott voltam nála.
2014. aug. 4. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a fsznak vagy vele?!
2014. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csináltam a saját hobbiaim, egyszerűen ilyen típusú vagyok ,hogy nem bírom lekötni magam mással egyfolytában, de inkább azt mondtam a barátnőmnek ,hogy keressen olyan fiút ,aki többet tud vele foglalkozni, mert többet érdemel annál ,amit tőlem kapott. Szó mi szó: most nem Te vagy az akin a legtöbbet jár az esze, ez van.
2014. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom Lol vagy Wow- ozik. Amíg nem volt barátnőm én is végig kockultam, de aztán lett és felhagytam a játékokkal és inkább sportoltam, de amikor ott volt velem, mindig csak vele foglalkoztam, minél több időt akartam vele lenni. Állítsd választás elé. Hogy egy játékot akar a barátnőjeként vagy inkább téged... Erősen számítógép függő lehet, meg kéne vele beszélned a dolgokat.
2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen wowozik

Próbáltam vele beszélgetni erről egy ideig jó is aztán visszaesik vagy én nem tudom. Én is lolozok de én abba tudom hagyni a játékot ha jön hozzám vagy épp amikor itt van nem játszom max ha elmegy fürdeni vagy tévét néz.

2014. aug. 4. 15:02
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Lehet keményen hangzik, de ez már eléggé függőség. Beszélni kéne komolyan róla és választás elé állítani, mert gondolom nem jó ez a helyzet neked. Ismerősöm is belefüggöt még régebben a metinbe, szó szerint elvonási tünetei lettek, amikor nem játszhatott. Nekem könnyen ment, hogy otthagyjam ezeket, mert rájöttem, hogy a játékkal semmit se lehet elérni, mert az csak egy virtuális valóság, próbáld szerintem ezt elmagyarázni neki. De ha semmikép se megy, akkor szerintem szüneteltesd a kapcsolatot, ha ezután se hagyja abba, akkor szerintem keress mást... Bár egyszer fel fog nőni, gondolom fiatalok vagytok.
2014. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy trójai vírus megoldaná a problémát...
2014. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megoldás még egy bann vagy accunt feltörés. Egy életre elmenne a kedve a játéktól, ha annyit dolgozott és semmivé válik...
2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!