Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz fiúk! Zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Zavarna, ha a barátnőtök már lefeküdt volna más pasikkal is?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 17:59
 1/9 laptopdj ***** válasza:
Igen engem azelott zavart..
2014. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves a lany.
2014. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyiban igen, hogy tapasztalatlan lennék az előző barátjához képest és lehet hogy a pénisz méretem is kisebb. :/
2014. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bennem ott lenne az az érzés hogy "meg kell felelni mert mindenben az előzőhöz viszonyítana"
2014. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A szűz fiúkat még az sem zavarja ha kecske vagy csak legyen már valami, szóval nem hiszem hogy gond lenne.
2014. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyiból jó, hogy nem ő irányít, és nincs akkora stressz. Viszont az előttem hozzászólónak igaza van. Benne van az emberbe a félsz, hogy nem elég jo, és hogy nem tud megfelelni. Meg a gondolat, hogy az előzőhöz viszonyítanak. De ha nem érezteted vele, idővel csak belejön :)
2014. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én már igaz,hogy túl vagyok a szűz kórtól. De amikor szűz voltam,marhára nem érdekelt,hogy a csajomat hányan döfték meg. De legalább vallja be,hány pasival volt,és ne tetesse magát szűzlánynak. Legyen Őszinte! Én szerintem az a vérlázító,ha egy lány szűznek vallja magát,egy szűzfiú előtt,gondolva,az illúzió miatt. És a fiú csak,vár,csak vár,csak vár...Telnek múlnak a hónapok,évek,Stb. Közben a szűzfiú végig abban a hitben él,hogy a barátnője szűz,és most romantikusan elveszi azt. Közben a srác pofára esik,mint a zsíros kenyér,hogy "Élete első nője" valójában már rég nem szűz. Na,ez gyomorforgató! Nem vagyok Nőgyógyász,de a szűzhártyát szabad szemmel lehet látni. Nézz csak utána,a google-on! De egy rafinált lány simán,megtudja játszani,hogy szűz. Igen ám,de egy rafinált,és E.Ü.-ben jól művelt fiú,egyből kitudja bogarászni,hogy a lány szűz,vagy "ál szűz" De Én csak annyit mondok,ha igazán szeretitek egymást,és valódi,igazi szerelem,akkor az hogy anno kivel,hogyan volt,és mi volt,szerintem rohadtul NEM SZÁMÍT! Szexet bárkitől kaphatsz,és kapsz...De szerelmet,szeretetet,azt NEM! Ezt vésd a fejedbe!
2014. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kerida ***** válasza:
100%

Én voltam tapasztalt lányként szűzoltó, és én meg pont azon voltam, hogy az első alkalomnál nagyon oda tegyem magam! Egy nagyon szép és emlékezetes éjszakát akartam a páromnak ajándékozni, mert mégiscsak én lehettem neki az első...


Szóval női részről az van, hogyha tudom, hogy egy férfi, aki a párom, szűz akkor én nem méreget senkihez, és főleg nem támasztok irreális elvárásokat vele szemben. Ellenben szerintem ha már én vezethettem be a szexualitás gyönyöreibe, akkor az legyen számára emlékezetes és szép emlék.


Amúgy a szüzesség eü oldalát azért nem érdemes firtatni, mert a szűzhártya sok dologtól átszakadhat. A legbanálisabb ok az önkielégítés. Ha kislány kíváncsi milyen lehet a farok, akkor minimum az ujját, de valami háztartásban felelhető és helyettesítő dolgot kipróbál. És vannak még a sportok és az eü beavatkozások... szóval 50%, hogy nem azért nem szűz mert átment rajta a fél vármegye.

2014. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!