Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk! Eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Eszetekbe jutnak a nagy szerelmek/exek a szülinapjukon (ha nem fb-ről, hanem emlékezetből van meg a dátum)?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha nem köszöntitek fel őket, azért eszetekbe jutnak? És hogyan? Csak mint tény? Vagy valami emléket kapcsoltok hozzá? (persze, ha már nem vagytok szerelmesek)


Egy barátnőmmel ezen lamentálunk, hogy a nőknek eszébe szokott jutni, de vajon a férfiaknak is?


2014. aug. 4. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én minden közelebbi ismerősömnek tudom a születésnapját, és ez az exekkel sincs másként. Más kérdés, hogy nem köszöntöm fel őket :D
2014. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy eszembe jut. De hogy felköszönteni? Ugyan már, valaki már többgyerekes családanya, van, akiről azt sem tudom, mi lett vele... ugye ex, innentől nem foglalkozok velük.
2014. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nemtől függ hogy kinek jut eszébe... akinek jó az emlékezete az nem felejti el akkor sem ha akarja. Én nő vagyok, de nem emlékszek ilyenekre, sőt volt egy 4 hónapos kapcsolatom 4 évvel ezelőtt, neki már a nevét sem tudom.
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: :D:D:D szegény négyhónapos fiú:D De tény, hogy nekem is vannak olyan fiúk a "listámon", hogy "Valami Gergő":))
2014. aug. 4. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, mi a keresztneved kezdőbetűje? :D
2014. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!