Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rágó van a számban smárolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rágó van a számban smárolás közben, vagy rágó izű a szám, az ciki?

Figyelt kérdés
Épp szórakozni készülök , és lehet velem jön az is aki tetszik.. mivel olyan helyen leszünk ahol lehet enni , szerintem elég sok mindent fogok enni , ezért félek , hogy nem igazán lessz friss a leheletem. ha beveszek egy rágót , és a fiú lesmárol miközben rágózom az ciki lehet ?
2014. aug. 6. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha átkerül az ő szájába. :D Na az elég gáz tud lenni. :D
2014. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 EffyStonem96 ***** válasza:
100%

Haha én smároltam úgy sráccal, hogy mindkettőnk szájában rágó volt, nagyon vicces volt :D

Nem gáz, mondjuk egyetértek, ha átkerül az ő szájába, az már ciki lehet...

2014. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha csak rágó ízű a szád az egyáltalán nem baj, de abból már lehet egy kis probléma ha a szádban is van közben
2014. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gáz csak az, ha kajamaradékot talál a szádban. :D

Én ha rágózás közben smárolok, gyakran elfelezem és a felét átadom a lánynak smárolás közben. Ez vicces, nem gáz. :)

2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 EffyStonem96 ***** válasza:
Utolsó, csak nem veled volt az? :P
2014. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, az a lány 4 évvel idősebb nálad. :)

Miért, kipróbálnád velem? Nem ezt inkább meg se kérdeztem. xD

2014. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! sokat segitettek :D
2014. aug. 7. 20:29
 8/8 anonim válasza:

Szerintem rágózz, és amikor már úgy érzed hogy közeleg a pillanat akkor köpd ki egy zsepibe aztán ehet a móka:D


Ha olyan ízű a szád, akkor szerintem még jobbá teszi az egészet:)

2014. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!