Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel ugyan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel ugyan jó barátok vagyunk, és nemrég mondta, hogy szeret. De egy csaj folyton keresztbe tesz. és ez őt sem zavarja. Sőt. Amikor kórházban volt is bejárt hozzá. Szerintetek érdemes egyáltalán foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat lécci:(
2010. jan. 12. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem illik megtiltani hogy meglátogassa a kórházban. Ha te is kórházba kerülnél, biztos vagyok benne, hogy minden ismerős látogatónál örülnél...Téged szeret, de egy másik csaj is hajt rá..Ez elég egyszerűnek tűnik: szeret, de ha nem lépsz vagy adsz jelet lehet a másik lány elhódtja.
2010. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én elég sok jelet adtam már,mivel én kezdeményeztem.:(

de ők levelezgetnek,és ez nekem elég rosszul esik,meg a csaj hajtja neki,hogy cicám,telefonon beszélnek..

:(

2010. jan. 12. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd, nem vesz komolyan, ugyis lesz majd olyan udvarlód aki mindent megtesz érted hogy levegyen a lábáról..Bár tudom, könnyű mondani, de ha nem lép, nem igazán tudsz mit tenni, csak azt ha rákérdezel hogy miújság..
2010. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mért nem beszélgetsz el a csajjal?

Abból amit írtál én biztos nem hagynám hogy így szórakozzon valaki a pasimmal,nem tudom az erőviszonyokat,de ha vagy olyan kemény csaj tépd szét aztán kénytelen lesz leállni.

2010. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!