Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kibírhatatlan helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kibírhatatlan helyzet, vagy bennem van hiba?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, van egy 8 hónapja tartó kapcsolatom, a barátom 25 éves. Még nem lakunk együtt, én egyedül (de nem saját házban), ő pedig az anyukájával lakik.


Próbáltuk eddig úgy megosztani, hogy fele-fele arányban legyünk egymásnál, de én náluk nem bírom ki.


Kérdés: Tényleg maga a helyzet gáz, vagy nekem nincs toleranciám?


Mikor ott vagyok, alig tudunk kettesben lenni. Munka után én még többször főzök, házimunkát végzek, így sokszor kora este, 6-7 óra tájban találkozunk. Ha oda megyek, mindig van valaki a nyakunkon, vagy az anyukája, vagy a nagymamája. Nagymamája egy héten kb. kétszer csak úgy felbukkan náluk (kulcsa is van), ha épp arra van dolga. Minden héten minimum egyszer arra megyek oda, hogy lépek be a szobába, és nagymama úgy ül a barátom szobájában az ágyon, mintha otthon lenne. Aztán ott van még vagy 2 óra hosszát, és egy percet nem tudunk kettesben lenni. Sokszor úgy érek oda, hogy a barátom épp vacsorázik, vagy mosogat. Ilyenkor, ha a konyhában vagyunk, anyukája odaül a nyakunkba minden áldott alkalommal, akkor is, ha neki semmi dolga nincs ott. Ha egy héten csak egyszer megyek oda, akkor is dettó ez van. Anyukája be-beszól értünk a szobába, hogy a barátom menjen ki, mondani akar valamit, vagy én menjek ki, megmutatja, mit látott az újságban. Én ezért nem is szeretek ott lenni, és a barátom nem is érti, mi ezzel a bajom.


Míg én otthon laktam, a szüleim sosem jártak a nyakunkra, ha jött hozzám egy barátnő, vagy a barátom. Köszöntek, max. beszélgettek velük pár mondatot, de utána mindig békén hagytak.


2014. aug. 8. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagyon nagy gond,amit meg kell oldani.
2014. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, engem is zavarna
2014. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak barátod tud változtatni, mégpedig úgy, hogy megmondja a kedves anyukájának és nagymamájának, hogy a barátnőjével szeretne lenni, nem velük, velük is tölt elég időt otthon. Ha ő nem beszéli ezt le, akkor nem fog semmi sem változni. Szóval a barátoddal beszélgess erről.
2014. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!