Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viszonyultok a rivális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultok a riválishoz/konkurenshez/vetélytárshoz?

Figyelt kérdés

Nekem nyíltan sosem volt vetélytársam egy lány esetében, ezért nem is nagyon bírom elviselni, ha ilyen van.

Én tulajdonképpen az összes férfit potenciális "ellenségnek" tartom, még a barátot is.

Bár nyíltan sosem volt, de a háttérben párszor már meghúzódott egy másik pali, pl egy ex(legtöbb esetben ez) vagy valami más huszárgyerek.

Szóval ki hogy viseli , ha beleesznek a táljába vagy akár csak megközelítik azt, esetleg messziről odakukkant?


2014. aug. 8. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg tudnám ölni. ^_^

Szó szerint.

2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

páromat még az esküvőnk előtt két nappal is felhívta az exe, hogy gondolja meg magát, mert ő szereti :DDDD

Én vettem fel, beleszóltam, persze egyből megkukult.

Átadtam páromnak aki meg elzavarta :D


És nagyon röhögtünk rajta, hogy ennyi esze van.

Én személy szerint 100% biztos vagyok abban, hogy a párom engem szeret és engem is fog. Nem félek riválisoktól. Ha meg zaklatja valaki azért ütök, kérdés nélkül. Vegzálni senkinek sem engedem meg.

2014. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megtudnám ölni.
2014. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok év után oda jutottam, hogy egyszerűen nem éri meg rivalizálni. Ölitek egymást, keveritek a szart, 24/7 háborúztok, közben lehet, hogy a srácért meg sem éri tönkretenni a hajad és az idegeid.
2014. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!