Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem tud rám nézni nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tud rám nézni nőként?

Figyelt kérdés
Az exem azt mondta h nem tudna rám nézni nőként.. vagyis hogy nem kívánna, nem tudna velem lenni.. ez miért van? igaz? sokáig együtt voltunk... nem tudna vagy nem akarna? vagy csak elnyomja az érzéseit felém?
2014. aug. 9. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megunt, mi a f aszt nem lehet ezen megérteni? Szar vagy az ágyban és rádunt. Én is ráunnék egy kib aszott fadarabra.
2014. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk,megkérdezted már TE tőle?
2014. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán kialakulhat egy olyan érzés az emberben, hogy nem tud a másikra vonzó egyénként nézni. Fogadd el és kész. Miért érdekel hogy az exed mit gondol rólad? Okkal az exed.
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, én is voltam hasonló helyzetben, amikor az ember csalódik a másikban, kiábrándul, megunja és már nem vonzódik hozzá hanem csak barátként tekint rá és nem a nőt/férfit látja a másikban hanem egy másnemű embert, akire nem szexuálisan tekint, hanem "közömbösen" :)
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eggyik exemmel én is igy vagyok.Ő tett érte,hogy így érezzek iránta(pedig a legtöbb embertársam kedvelem).Tettél valamit amiért meggyülölhetett?
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem ilyet, amikor valakiből nagyon-nagyon kiábrándultam és hatalmasat csalódtam.
2014. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!