Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki hűségesebb?

Figyelt kérdés

Szerintetek a heteró lányok, vagy esetleg a leszbi/biszexuális lányok a hűségesebbek? Esetleg van tippetek, hogy melyik hajlamosabb a megcsaláshoz? Ha egyáltalan van ilyen különbség köztük...

A válaszotokat, ha tudjátok, akkor esetleg érvekkel is alátámaszthatjátok, vagy tapasztalatokkal.

Én arra gondoltam, hogy talán a nők nem annyira csalják meg az azonos nemű párjukat, mivel tudják, hogyan viselmék ők.

Na de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gobdoltok erről.

Kérlel írjatok nemet és kort(nem reneszánsz, meg ilyenek :D ).



2014. aug. 10. 00:15
 1/10 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy lenne ilyen különbség köztük. Vagy szeretsz valakit, vagy nem.
2014. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem függ a személyiség, a gerinc a szexualitástól. Annyi különbség lehet, hogy például egy leszbikus lány nem feltétlenül talál olyan gyorsan partnert. Viszont a hajlam ilyesmire véleményem szerint akkor is független a nemi orientációtól.

17l

2014. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Marc Bolan ***** válasza:
100%

Bocsi! :D

19F

2014. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. aug. 10. 00:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a szexualitástól függ, hanem a személyiségtől.


Ismerek olyan leszbikusokat akiknek állandóan minden ujján más nő pörög, és olyat is, aki 20 éve boldog házasságban él.

Ahogy van olyan biszex, aki félrelép és egyéjszakázik, és olyan is aki hűséges típus, egyszerre egy partner, akivel megvan a harmónia.

Heteróknál ugyanez.


Mindig van vonzóbb/fiatalabb/nagyobb mellű/jobb fenekű/gazdagabb/akármilyenebb ember a pályán. Most attól hogy valakinek általánosságban bejönnek a szőkék/szeplősek/barna szeműek, ha szeret egy barnásszőke, kékszemű szeplőst, nem fogja otthagyni a működő kapcsolatot mert XY vörös, barnaszemű és szeplős.


Ezek a preferenciák nem olyanok mint a bevásárlólista, hogy csak akkor leszel boldog, ha az összes tétel ki van pipálva.


És minden ember nemtől függetlenül ugyanolyan rosszul viseli a megcsalást. Attól hogy valaki meleg, még nem szociopata, vannak érzelmei, ha megbántják, ugyanúgy összetörik.

2014. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és 24 / L
2014. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Értettem. Köszönöm a válaszokat, amúgy heteró vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy ebben a témába kinek mi a véleménye. Szép napot! :)
2014. aug. 10. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Leszbikus lány vagyok, alapvetően hűséges, ha normális kapcsolatom van. Szerintem is személyiség függő. Én szingliként konkrétan több lányt is fűztem, de kapcsolatba azért lépek valakivel, hogy szeressem, ő is szeressen és tiszteljük egymást, a hűség pedig itt már jön magától. Ha szeretsz valakit, akkor eszedbe sem fog jutni a megcsalás szerintem. 23/L
2014. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem orientáció függő.


Hetero ismerősök között is van hűtlen és hűséges is, az ex-barátnőm egyértelműen a nagybetűs HŰTLEN kategóriába tartozik, de nekem nem menne a hűtlenség és a barátnőmnek sem.


Szóval ahogy a többiek mondták, személyiségtől függ :)


20/L/L

2014. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz mindenkinek! :) köszönöm a válaszokat!

Amúgy a megcsalásról is megvan a véleményem. Ha igazán szeretsz valaki, akkor NEM CSALOD MEG, ha nem szereted azt a valakit, akkor hagyd el s szabad minden. Egyszerű az egész, ha nem kell valami, akkor hagyd el, csak az emberek nagyon túlbonyolítják ezt az egészet.

2014. aug. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!