Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik hogy a legrondabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy a legrondabb, kigunyolt sracbol jo pasi lett a huszas evei kozepere?

Figyelt kérdés

26 leszek. Altalanos es kozepiskolaban en voltam a kinevetett allando celpontja a lanyoknak. Velem szivattak egymast, kulonbozo gunyneveket adtak nekem. Halalra szivattak. Egyszer az egyik aki bejott az egesz iskola kozepen adott reszletes leirast a kulsomrol. Szalagavaton nem akart egy csaj sem velem tancolni ezert a noveremmel kellett. Kb ez volt a helyzet ezert az egyetem idejen felhagytam a probalkozassal, nem vettem tudomast a csajokrol inkabb tanultam, haverkodtam es elkezdtem gyurni.


Lassan 3 eve meses jovedelmem van, egy jo kocsim. Eleg sokat sporolok, ha igy megy tovabb 2 even belul sajat 3 szobas ujepitesu lakast veszek.


Testileg jol nezek ki, kerekednek az izmaim. 178/85kg vagyok szalkasan.


Nem volt meg baratnom, szex is csak akkor amikor 19. Szuletesnapomom inteztek a haverok egy csajt hogy tullegyek a dolgon. (Rossz volt amugy de mindegy is). Jol elhaverkodok mindenkivel, kedvelnek az emberek.


Oltozkodesben is tudok draga jo anyagu holmikat venni, nem okoz problemat az elegans megjelenes. Legutobb egy csaj ismeros felkert hogy menjek el a rendezvenyere mert jol mutatok es ig sokat tudok neki segiteni. Az elso reakciom az volt hogy en nem vagyok valo ilyen helyekre, oda szep emberek kellenek. A csaj furan nezett es kerdezte hogy mi bajom van, beteg vagyok? Vagy kisebbsegi komplexusos?


Sokat beszelgettunk, azt mondta hogy tok jol nezek ki, talan tul jol is. Szerinte a tobbi csaj fel velem ismerkedni mert ugy nezek ki mint egy meno modell. Olyan karakteres vagyok. Az o ismerettsegi koreben is azt hiszik hogy minden csaj haverom a szeretom.


Ledobbentem rendesen. Letezik hogy ez tenyleg igaz? Azota kerdeztem tobb kozeli baratot es ok is megerositettek. Plusz kikertem a neten vadidegen csajok velemenyet es kb eloszor el se hittek hogy en vagyok, biztos loptam a kepeimet valakitol. Eddig is volt hogy nagyon sok idegen csaj jelolt be Facebookon de azt hittem csak kamu profilok vagy el akarnak adni valamit.


Most itt allok tanacstalanul. Van ilyen, hallottatok mar ilyesmit? Akkor miert nevettek ki ennyire regen? Az onbizalmam megnott, sokat valtoztam kulsoleg is de akkor is ...... Olvstam tobb forumon is hasonlo sztorit de kamunak hittem mindet. Ezek szerint mas is volt igy. Hogyan tovabb? Nem akarok mas lenni viszont szeretnek egy baratnot meg majd csaladot. Csak nem akarom hogy megvaltozzon az ertekrendem. Eddig szoba sem alltam az olyan cicababakkal pl. mint akik regen kinevettek.


2014. aug. 11. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
qasimodó ideje eljött hajrá kur d szét az agyad:P
2014. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Senki sincs a toppon a tinikor közepén. Vagy aki mégis ott volt, azt szívbðl sajnálom
2014. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, elég meseszerűnek hangzik. Hasonló helyzetben vagyok én is, csak más okból. Engem csak egy kicsit szivattak, de qrvára felnagyítottam.
2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször azok, akik a suliban "menő csávók" voltak, tíz év múlva az utcán végzik, és hamarabb kiègnek, leépülnek külsőleg.(Tisztelet a kivételnek)

Attól, hogy külsőre megváltoztál, az értékrended nem változik meg:)

Csak legyél kicsit nyitottabb, ne engedd, hogy kísértsen a múlt. És lehetőleg ne kezdj el bosszút állni a lányokon :D

Ès a kérdésedre válaszolva, igen, lehetséges:) Szóval nyugodtan kimozdulhatsz otthonról a barátaiddal együtt, és elkísérheted azt a lányt. Csak bízz önmagadban,és hidd el, hogy semmivel sem vagy alacsonyabb rendű náluk^~^

2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Matthew Lewis (Neville Longbottom a Harry Potter filmekből)


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem a képek meggyőzőek. :)

2014. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miből lesz a cserebogár ;-) ?
2014. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

.. "Eddig szoba sem alltam az olyan cicababakkal pl. mint akik regen kinevettek.


Ehhez most is tartsd magad ,ne hagyd hogy a pénzedre utazzanak . Inkább egyszerűbb ,hétköznapibb barátnőt válassz,aki a hétköznapi életben,a mindennapokban is TÁRS .

2014. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha így rendbe hoztad a dolgokat, az jó szerintem élj érezd jól magad, de ne süllyedj le a korábbi inzultálóid szintjére.


Amúgy az anyagiak nem minden, nekem megvan az a hülyeségem, hogy a prostizást nem nyelem be. Mindenesetre van akit ez nem zavar a normálisabbak közül tehát szerintem jó lehetőségekkel indulsz ha családot, barátnőt szeretnél.

2014. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam ilyenről :o küldesz magadról egy képet? nem akarlak megsérteni, de lehet, csak a pénzed miatt nyalnak. én legalább is ismerek egy ilyet, a gyerek az osztálytársam és valami hihetetlenül csúnya, dagadt is, nagyobb melle van, mint egy csajnak, mókusfeje van, csak éppenséggel anyucinak meg apucinak sok pénze van, ezért a legtöbb lány nyal neki folyamatosan. de tényleg nem sértésnek szánom, csak tényleg elég hihetetlennek hangzik :o
2014. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!